Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam. Czy posiada ktoś może na sprzedaż matryce do toshiby u840-10M? Wie gdzie tanio kupić, może być uzywana. 14" 40 pin, może ktoś chce się za coś wymienić? :) Ktoś z domowników, postanowił skrócić zywot mojego ultrabooka i złamał go (ja)w pol :/. Wyprostowana ruszyła, daje obraz po hdmi, szansa jeszcze jest. Heh, pomożecie? Tyle ze mną przeszła...szkoda mi jej ...
#toshiba #ultrabook #matryca #pomoc #technika #sklepyinternetowe #olx #cokolwiek #wielkopolska #reanimacja
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dibhala: a znasz może stronę gdzie można taka i inna matryce porównać? W sensie czy z innego złomka można przełożyć, żeby p&p pasowała? Bo jak by nie patrzeć...przy cenie 840 za całego spranego ultrabooka, to za sama matryce 315 to słaba kalkulacja xD hehehe sentyment sentymentem hehehe ale jednak to cena czyni cuda w tym przypadku heheh
  • Odpowiedz
@smierdzimilewareka: nie spodziewaj się nowych matryc za 50zł. Cena matryc do każdego laptopa oscyluje między 300-700pln. No może poza jabułkiem, bo do tego to chyba wszystko po 1000$ ;)

Możesz puścić maila do sieci sklepów zajmujących się sprzedażą sprzętu poleasingowego z pytaniem czy nie mają części zamiennych do twojego modelu.
To samo dotyczy w zasadzie każdego serwisu komputerowego. A nuż mają jakąś używkę w przystępnej cenie.

Co do porównań matryc to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dibhala: odnośnie strachu przed połamaniem, to jest jak najbardziej uzasadniony heh. Mi ta toshiba odpowiadała przez baterię, nie chciała się wyczerpać, bez ładowarki :) mam t460s ale ... bateria ... hehe i sam rozumiesz ... jak nie urok to sraczka. Rozmawiałem przed chwila z jakimś majstrem z jakiegoś serwisu i mi powiedział, że 14 drogie są i jest ogólnie z nimi lipton. Chyba jednak odpuszczę sobie. Dziekuje, ze chciało Ci się
  • Odpowiedz
@smierdzimilewareka: podpowiem tylko, choć pewnie rzecz trywialna.
Ustaw na alegroszu i olx powiadomienia jak się coś pojawi odnośnie twojego modelu.
W przypadku delli i hp dość często przewijały się części zamienne, w tym matryce, albo rozwalone lapki sprzedawane jako uszkodzone. Jak nie dziś, to może za tydzień ;)
  • Odpowiedz
@smierdzimilewareka: a tak na marginesie to jak byś jednak odstawiał sprzęt do kąta, albo opylał go na części to ja bym chętnie przytulił kostkę ramu w SuperZajebiściePromocyjnejDlaMireczkaz cenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Napisałbym PW, ale nie masz odblokowanych.
  • Odpowiedz