Wpis z mikrobloga

No, ale nie chodzi tylko o mężczyzn o wysokim statusie.


@NonOmnisMoriar: No i dokładnie pokazałeś, że tak chodzi o mężczyzn o wysokim statusie i g---o zrozumiałeś czemu ten meme jest prawdziwy

Na uniwersytecie to dopiero od całkiem niedawna kobiety mogą być.

Tak samo jak faceci o niskim statusie - których zwyczajnie nie było stać
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Jasne, że kobiety bywają nieszczere. Tak samo mężczyźni. Ja natomiast zwrocilam uwage nie tylko na zawartość ale i na ton wypowiedzi @NonOmnisMoriar i wydawal mi sie raczej nienacechowany silnymi emocjami, co mogloby sugerować, ze uzyskal posiadane informacje od kobiet w rzeczowej, szczerej rozmowie
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Jeśli z góry zakładasz, że odpowiem nieszczerze, to w jakim celu angażujesz sie w dyskusje? Pozatym zwroc prosze uwage na to, że ludzie wiaza sie ze soba z reguły nie ze względu na kase, ale jakies rzeczy, ktore ich łączą. Ja np poznalam niebieskiego na wyjeździe na narty i to nas połączyło. I nie rozmawialiśmy o tym kto ile zarabia. Nie wiem co taka rozmowa mialaby wnieść
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Ja uważam, ze to ty zonglujesz odpowiedziami. Odpowiedziałam szczerze na wszystkie twoje pytania. Na każda odpowiedz masz argument typu "jak każdy rozowy pasek (robisz cośtam)". Nie wiem co chciałbyś uslyszec. Ze poznalam goscia, ktory zarabia wiecej i dlatego z nim jestem? Jest to niezgodne ze stanem faktycznym. Ze poznalam chada i dlatego z nim jestem? Rowniez niezgodne ze stanem faktycznym
  • Odpowiedz
częściej są przez mężczyzn zabijane.


@NonOmnisMoriar: Jakieś 70-80% ofiar zabójstw to mężczyźni (w Europie może mniej, ale nadal będzie ponad 60%), więc nie mogą być częściej zabijane. Chyba że miałeś na myśli częściej niż przez inne kobiety? To już w ogóle byłaby abstrakcja
  • Odpowiedz
@dzikidziks: To jest tak jakby wam faceci wmawiali, że nie patrzą na wygląd kobiety. W życiu liczy się TYLKO jaka jest kochana. I tak w kółko. A widziałabyś, że po prostu oglądają się za atrakcyjnymi kobietami i te wybierają do związku ale ciągle byś słyszała od nich. "Wybrałem ją nie dlatego, że jest śliczna tylko, że jest tak bardzo miła" a widziałabyś laskę 9/10.
To robią kobiety. Już pomijam moje
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: sam robisz kurtyzane z logiki i strasznie generalizujesz. Jak mam poznać mezczyzne pracującego na kasie jesli sama pracuje w innej branzy? Chyba ze tinder, ale ja jestem z pokolenia, gdzie partnerow sie poznawalo nie przez internet, a w swoim otoczeniu np w pracy. Jeśli zas chodzi o wyglad, lozko itd to jasne ze bym nie byla z kimś kto mi nie pasi. Ty bys byl? Ludzie patrzą na wyglad
  • Odpowiedz
@dzikidziks: W rozmowach, które odbyłem. Kobiety mi szczerze mówił, że status majątkowy i społeczny mężczyzny ma dla nich pierwszorzędne znaczenie. Jednak z doświadczenia wiem, że wygląd też robi swoje. Ale nie o tym tutaj rozmawiamy.

Nie zrozum mnie źle. Nie obwiniam za to kobiet. Natura tak chciał i tyle. Tylko te przekłamywanie rzeczywistości przez kobiety jest męczące...
  • Odpowiedz