Wpis z mikrobloga

w sumie to info potwierdzone z trzech źródeł- jeszcze od Pani na rządowej infolinii tarczy antykryzysowej. Ale jej nie biorę pod uwagę, bo miałem wrażenie ze wie tyle co przeciętny użytkownik tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakimialemlogin: mam pytania, może masz już to za sobą
Czy jeżeli wniosek składam przez eupap to muszę "umowa na pozyczke zal 2" podpisywać? (profilem zaufanym się nie da, bo zmienia format pliku)
Dołączać wniosek formularz covid 19 pomoc publiczna? Bo nie ma takiej rubryki nigdzie
Ile trwa rozpatrywanie wniosku
@UFC_Jest_W_Dupie: tak, ta pomoc publiczna na pewno trzeba dołączyć. Reszty nie wiem, bo wole wrzucić ten wniosek do urny w urzędzie w moim
Mieście. Liczę na to, ze jakby coś było nie tak, to zadzwonią z urzędu i będzie można poprawić. Jak się złoży online to myśle ze niekoniecznie. Znajomi którzy już dostali kasę czekali ok. Tydzień od złożenia
Swiadczenie postojowe wpisujemy jako pomoc uzyskaną w ramach pomocy publicznej. Info od dwóch źródeł: księgowej i pracownicy urzędu pracy, która pracuje przy tych wnioskach.


@Jakimialemlogin: a Bezprawnik (taki portal prawniczo-gospodarczy) pisał coś odmiennego dziś - że postojowe to nie jest świadczenie publiczne https://www.wykop.pl/wpis/48902255/wg-portalu-bezprawnik-swiadczenie-postojowe-nie-je/
Podaję w ramach ciekawostki, nie twierdzę, że oni wiedzą lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)