Wpis z mikrobloga

Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderację i treści trollerskie, flood z innych tagów jest banowany. Użytkownik spamujący, trollujący, manipulujący nie ma wstępu na tag sympatyków danej partii.

Nie to co na wykopie xD

Tutaj antykonfederacki spam to 90% treści tagu, tak że niezalogowany użytkownik jest z automatu poddawany tęczoszurskiej manipulacji.

Jaki kraj, taki reddit.

#konfederacja #polityka #4konserwy #wykop #moderacjacontent
czyny - Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderac...

źródło: comment_1587461583JF9yFipeZJyRM8GQhvxDSZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
ja miałem ostatnio przez miesiąc nie wchodziłem na wykop. Jak ponownie wszedłem i zajrzałem na tagi to chwyciłem się za głowę. Mam ochotę znowu zrobić taką przerwę dla higieny umysłu.


@L3stko: od czasu do czasu robię sobie przerwę, później wchodzę, widzę, że jeszcze większy syf zrobiony przez jedną czy drugą stronę i wracam do swoich zajęć... tu już serio nie bardzo jest po co wracać...
  • Odpowiedz
@qluch: nie no, jest tu parę tagów i użytkowników których można obserwować, bo wrzucają ciekawy content, na przykład MG78, eoneon, towarzystwo z tagów #rosja i #rosjawstajezkolan, namrab, ten człowiek od „Czytamy naturę”, czasem ktoś wrzuci coś dobrego okołonaukowego, ziomeczki z tagu #linux mi pomagały, tag #pustulkowelaptopy, #ejdlakazdego... jeszcze by się sporo znalazło pewnie. Racja, treści na Reddicie
  • Odpowiedz