Wpis z mikrobloga

Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderację i treści trollerskie, flood z innych tagów jest banowany. Użytkownik spamujący, trollujący, manipulujący nie ma wstępu na tag sympatyków danej partii.

Nie to co na wykopie xD

Tutaj antykonfederacki spam to 90% treści tagu, tak że niezalogowany użytkownik jest z automatu poddawany tęczoszurskiej manipulacji.

Jaki kraj, taki reddit.

#konfederacja #polityka #4konserwy #wykop #moderacjacontent
czyny - Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderac...

źródło: comment_1587461583JF9yFipeZJyRM8GQhvxDSZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@NijuGMD: na reddicie cenzurują całe tagi xD

ostatnio była afera jak ocenzurowali fanklub trumpa xD

ale wolność słowa w obrębie danego fanklubu jest lepsza, zresztą brak spamu
  • Odpowiedz
@lewoprawo: @czyny: usunąłem komentarz, bo wprowadzasz ludzi w błąd, zresztą zaraz horda NPCów się zleci, żeby to zaplusować jako "ripostę", co ripostą nie jest

taka fatalna filtracja wlatujących treści na tag rozwala user experience doszczętnie. od dawna nie mam ochoty wchodzić na wykop, bo nie ma gdzie sobie pośmieszkować unikając knajackiego, tęczowego spamu.

na reddicie każdy ma swoje miesce, tutaj jak w cygańskiej melinie - wszyscy na kupie
  • Odpowiedz
@lewoprawo:

boty i płatne trolle dostarczają codziennie tagowi #neuropa to uczucie.

każdy chce mieć miejsce, gdzie można się z kimś zgadzać.

rok temu wypok był jeszcze centroprawicowy, jako tako dało się korzystać z prawicowych tagów

dziś wypok to bojówka antify, a tagi są zasyfione
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow:

lewicowe odchylenie wiąże się z niepokojem wewnętrzym, więc nie dziwi mnie, że jedyną funkcją lewaka jest szkalowanie innych (spam na tagach), bo wtedy może uciekać od samego siebie

masa spamujących to polityczne trolle i boty

a dzielenie się ciekawymi zajawkami swoich polityków jest jak najbardziej zdrowe i to pochwalam
  • Odpowiedz
od dawna nie mam ochoty wchodzić na wykop, bo nie ma gdzie sobie pośmieszkować unikając knajackiego, tęczowego spamu.


@czyny: ja miałem ostatnio przez miesiąc nie wchodziłem na wykop. Jak ponownie wszedłem i zajrzałem na tagi to chwyciłem się za głowę. Mam ochotę znowu zrobić taką przerwę dla higieny umysłu.
  • Odpowiedz
@czyny:
na reddicie mozesz dostac bana za samo subowanie nieodpowiedniego subreddita nawet jak nic tam nie piszesz
ściek na r/polska to kalka z #neuropa i #bekazkatoli
moderacja jest równie beznadziejna i bardzo stronnicza a pzrede wszystkim tak samo nieomylna

oba serwisy sie minimalnie wyrozniaja na + pod jednym elementem ale sa równie #!$%@? w pozostałych
to tak jak wybór miedzy kiłą i rzezaczka
  • Odpowiedz