Wpis z mikrobloga

@rales: Chyba nie masz dzieci.
Jakbyś miał to byś wiedział, że one mogą płakać w KAŻDEJ możliwej sytuacji.
Jakbyś miał to byś się zajmował swoimi dziećmi a nie cudzymi.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jaką trzeba mieć mentalność żeby myśleć że pokazywanie dzieciom zabitych zwierząt to dobry pomysł. #!$%@? umysłowe rodziców przede wszystkim.


@Mando_: Idąc tym tropem trzeba wprowadzić zakaz wstępu dla dzieci do sklepów spożywczych.
Tam jest to strasznie straszne mięso!
  • Odpowiedz
  • 124
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL że smakiem je świeżo upolowana dziczyznę? Weź odstaw wóde chłopie, każdy ma inną wrażliwość i nie są to obrazki dla każdego tak by wszystkich zaprosić jak na picie herbatki, niektórzy nie mają z tym problemu a inni muszę obyć się powoli, a trzeci w ogóle nie będzie chciał patrzeć na takie rzeczy
  • Odpowiedz
Weź odstaw wóde chłopie


@RikBig Nigdy w życiu alkoholu nie piłem. Dziwne jak na polaka, co nie?

każdy ma inną wrażliwość i nie są to obrazki dla każdego


Jeżeli kogoś przeraża widok zwierzęcia, które później je to takie coś się leczyć powinno - najlepiej w taki sposób.

że smakiem je świeżo upolowana dziczyznę?


Co to ma za znaczenie? Chyba każdy wie skąd się bierze mięso. Nie robi się go z mąki i
  • Odpowiedz
Pełno dzieciaków, niektóre płakały, kurczowo trzymając się rodziców


@Nitro_Express: @rales: no to sorry, ale to jest wina tylko i wyłącznie rodziców.
Bo albo dziecko jest za małe żeby to zrozumieć i rodzice nie powinni go przyprowadzać, albo rodzice nie potrafią wytłumaczyć dziecku o co tu chodzi.
  • Odpowiedz
@max1983: A ja powiem coś innego - dziecko z ograniczonymi kontaktami z innymi dziećmi, płacze w ich towarzystwie. Dziecko, które widzi że rodzic nie koncentruje uwagi na nim, płacze. Dziecko, które nie jest przyzwyczajone do gwaru, płacze. Jest pełno powodów, przez które dzieci płaczą. Wystarczy tylko przyczaić się z aparatem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idąc tym tropem trzeba wprowadzić zakaz wstępu dla dzieci do sklepów spożywczych.

Tam jest to strasznie straszne mięso!


@neutronius: popieram, trzeba edukować, uczyć życia, niech maluszki wiedzą skąd bierze się żywność! Już czas żeby wprowadzić wycieczki do ubojni i rzeźni
  • Odpowiedz
@rales: A ja cię popieram, tutaj wielkie oburzenie, że przecież czemu płaczą, bo co bo widza co jedzą? No #!$%@?, my jak jemy sobie kotleta to też wiemy co jemy, ale raczej nikt z nas sobie nie wyobraża martwych świń przed konsumpcją bo by nam się odechciało jeść. Większość ludzi je oczami i nawet mięso wybierają takie, które jest po prostu ładne.
  • Odpowiedz