Wpis z mikrobloga

@rales: Chore. Na całym świecie promuje się styl eko i wegetarianizm/weganizm, a u nas zabijanie zwierząt wraz z dziećmi. Ciemnogród.


@andrzejobiad No nie do końca. Ci wszyscy eko tak wzorują się np. na Norwegii - czysty kraj, odnawialna energia, bardzo dużo elektrycznych samochodów, a Norwegia jest jednym z najbardziej umyśliwionych narodów na świecie - największy odsetek myśliwych, wycieczki szkolne na polowania, lekcje oporządzania dziczyzny i jeden z najmniejszych odsetków
  • Odpowiedz
@Bebaczka Dokładnie, ale żyjemy w społeczeństwie gdzie państwo decyduje o dzieciach, a nie rodzice. Nikt przeciwnikom polowań nie nakazuje brać tam dzieci, ale dlaczego wtrącają się jak wychowujesz swoje dzieci, gdzie w żaden sposób go nie krzywdzisz, a rozwijasz.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Jaka choroba umyslowa? Co ty za farmazony pleciesz? Chodzi o to, ze jestesmy bardziej swiadomi niz kiedys. Podobnie jest z paleniem papierosow. Kiedys trend, dzisiaj wiadomo, ze szkodza. Ja sama jem czasami mieso, ale jednoczesnie wiem, ze to moze niesc szkody dla mnie samej lub srodowiska i chcialabym tego zaprzestac. W tym samym czasie od malego tez wiem jak powstaje to mieso i z czaaem dopiero nabralam swiadomosci, ze
  • Odpowiedz
@andrzejobiad Oczywiście, że weganizm to choroba umysłowa. Jedzenia mięsa może szkodzić? Co ty bredzisz? Mięso jest naturalnym pożywieniem człowieka. Dużo zdrowsza jest dieta opierająca się na samym mięsie niż dieta bezmięsna. Porównujesz palenie szlugów, które w sposób oczywisty szkodzą zdrowiu do naturalnego pożywienia człowieka? Nie bądź śmieszna.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Tylko teraz zabijamy za dużo tych zwierząt i sposób masowej produkcji mięsa sprawia, że szkodzimy środowisku. Po drugie, teraz zabijamy zwierzęta w sposób humanitarny, tak by nie cierpiały. Nie powinno to być traktowane jako rozrywka.
  • Odpowiedz