Wpis z mikrobloga

@stawek: Masz rację. Opinie prezentowane przez @rales czy @Portowiec są wynikiem braku edukacji.
A może raczej edukacji dla niewolników aby nie potrafili sami ogarnąć jak zapewnić wyżywienia rodzinie.
Mają grzecznie chodzić do sklepu i kupować gotowe albo zdechnąć z głodu.
Pewnie nie widzieli żadnego filmiku z ubojni.
Nie wiedzą zatem że sami są sponsorami praktyk polegających na wrzucaniu żywych zwierząt do wrzątku.
Sytuacje jakie tam mają miejsce przekraczają jak widać ich
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Nie zabite, a zabijanie zwierząt. To tak jak trup człowieka i egzekucja itd.

Tak się składa, że mam już mędrkowanie i okres buntu za sobą i 5 lat temu bym mówił to samo co ty. Wychowywałem się w czasach kiedy się jeszcze zarzynało świnie w garażu na wsi i pamiętam do dzisiaj jak starzy kazali mi trzymać garnek na krew :D Niby nic, ino krew na kaszankę, którą później zjadłem
  • Odpowiedz
Tak się składa, że mam już mędrkowanie i okres buntu za sobą i 5 lat temu bym mówił to samo co ty. Wychowywałem się w czasach kiedy się jeszcze zarzynało świnie w garażu na wsi i pamiętam do dzisiaj jak starzy kazali mi trzymać garnek na krew :D Niby nic, ino krew na kaszankę,


@Zapiety JESTEM STARSZY, WIĘC JESTEM MĄDRZEJSZY OD CIEBIE GÓWNIARZU.

Ok, boomer

nadal mam przed oczami tą podciętą świnię
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

W takim razie idź do psychiatry, bo masz duży problem.

Skąd wiesz, że nie chodzę? Jakiś problem masz z tym? Śmieszkujesz sobie?

Nikt ci nie tego nie nakazuje, ale nie krytykuj innych, że chcą to robić, bo nie jest to szkodliwe.

Mam odmienne zdanie na temat szkodliwości. Nikt nie nakazuje Ci się z nim zgadzać, ale nie krytykuj innych za to, że chcą je wyrazić.
  • Odpowiedz
  • 29
@rales No i? Wszystko zależy od dziecka i wychowania. Znajomy zabiera córkę na polowania, a potem razem oprawiają zwierzynę i jedzą ze smakiem króliczki i sarny. Dzieciak traumy nie ma, wręcz przeciwnie, bardzo to lubi. Jak dziecko, ktore nigdy nie mialo styczności z czymś takim nagle wystawisz na takie widoki , to jasne, że to będzie szok. Ba, może to być szok nawet dla dorosłej osoby wychowanej "pod kloszem".
  • Odpowiedz
doświadczenie faktu, że kotleciki nie rosną na grządkach ma całkiem spory walor edukacyjny


@szpongiel: Czyli trzeba dzieci zabierać na wycieczki do ubojni a nie na polowania.
  • Odpowiedz