Wpis z mikrobloga

@kasprzak: Trochę późno ale odpisuję - poczekaj chwilę, pewnie będą za ok 600zł. Jednak nastaw się na to, że trochę hałasuje - można się przyzwyczaić , bo głośniki ma nie najgorsze. Jasność jest super jeśli korzystasz z ekranu projekcyjnego. Niestety to wciąż tylko 380ansi lumenów i pojedynczy ekran LCD. Więc kontrast nie jest najmocniejsza stroną. Jednak ciemne filmy da się oglądać - jak miałem excelvana 720p to o ciemnych filmach
Uaephean - @kasprzak: Trochę późno ale odpisuję - poczekaj chwilę, pewnie będą za ok ...

źródło: comment_15879935556IuLWOllofZDuIm7wPSOkK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kasprzak: Właśnie próbowałem zmodyfikować - o ile chłodzenie diody wyrabia na jakiś 75%mocy to chłodzenie ekranu już nie - powstają żółte plamy - czyli wypala ekran. Na szczęście w porę się obudziłem i zostawiłem chłodzenie jakie jest - a ta turbina ekranu właśnie powoduje największy hałas. Zmieniałem ja na mniejszą ale w końcu i tak zostawiłem oryginalną. Zmieniłem tylko 2 wiatraki radiatorów diody na cichsze(z pc nieco mniejsza średnica, zostawiłem
Uaephean - @kasprzak: Właśnie próbowałem zmodyfikować - o ile chłodzenie diody wyrabi...

źródło: comment_15879950437JCKenqF0KG96wKQiPSRoy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz