Wpis z mikrobloga

@clevage: absolutnie nie ok!! Dieta 1800 będzie dietą głodówkową. Po pierwsze nie dasz rady, po drugie organizm będzie zjadał mięśnie. Masz zapotrzebowanie około 2000 kcal na samo "życie" i nie żeby dobrze schudnąć nie powinieneś schodzić poniżej. Jeżeli nie chcesz efektu jo-jo polecam zacząć od około 2500 kcal i np. co 2-3 tyg obcinać po 100 kcal do poziomu 2200 kcal. Potem słuchać organizmu bo jak będziesz ćwiczył to ten
  • Odpowiedz
@Mzil: uzupełniłem zgodnie z prawdą wszystko. wzrost, waga, zerowa aktywność, jedynie ilość dni / cel nie wiem jaki jest rozsądny i prawdopodobny
  • Odpowiedz
@clevage jadłem około 2200 przy zerowym ruchu (operacja kolana, czasem się o kulach przemieszczałem) 105kg/189cm, około 3 miesiące zajęło zejście do 82kg jakoś, nie pamiętam już dokładnie ale szło ladnie, najadać się najadłem (duże posiłki - mało kaloryczne)
  • Odpowiedz
@clevage sam, filozofii dużej nie ma, szkoda wydawać kasy na jakieś cateringi, chyba że ktoś nie ma czasu lub nie umie zrobić prostych posiłków chociażby jajecznicy xD
  • Odpowiedz
@clevage z fitatu korzystałem i liczyłem wszystko co jjem, nie szukałem żadnej diety, oczywiście można sobie jakieś tam posiłki czy przepisy poszukać, ale głównie jadłem to co zwykle i co mi pasuje, a nie jakieś wymyślne rzeczy które mi nie odpowiadają i tylko bym się męczył jedząc lub wydając pierdyliard złotówek bo "zdrowe fit bio". Piwka, czipsy czy inne rzeczy zdarzały się często, często te 2200kcal było przekraczane w jakieś wyjscia,
  • Odpowiedz