Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyy: @wojniz: to o czym mówi @radziuxd:

Stary zawsze płacze ojoj światło się pali, co z tego? Wystarczy prosta matematyka, zużycie x cena prądu, ale nie. Przecież to nie może być tak tanio, skadze. Taki telewizor to kosztuje z 300 zł miesięcznie... XDDDDDD
@radziuxd ale tu nie chodzi o to czy ten telewizor zużyje 4,5 krótsza czy 2 złote.
Bardziej o to, że 15 złotych nie robi różnicy, a robi.
Bo jak planujesz budżet to okazuje się, że Ci zabrakło tej stówy złożonej to z 5 to z 7 to z 15 złotych drobniaków na wydatki, które są Ci zbędne.
To tak jakbym nie wyłączył subskrypcji TVN chociaż go wcale nie oglądam bo to przecież
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wojniz: XD smutne jest takie Januszowe myślenie, mam nadzieję, że nigdy go nie będę miał choc czasem mi się objawia.

Nie mówię by nie oszczędzać bo mam poduszkę finansowa, ale po to zarabiam by to wydawać.

@grubyy: przykład z dupy. Płacenie za coś czego nie używasz - ok! Ale jak napisałem, TV leci w tle. Siedzisz na necie, a w tle Ci lecą trudne sprawy bo Ci to umila czas.
Siedzisz na necie, a w tle Ci lecą trudne sprawy bo Ci to umila czas.


@carnaval: Notorycznie tak robię, siedzę w nocy przy kompie, a w TV np. Family Guy mimo, że różowa śpi i mógłbym wyłączyć.
Ba, jak już 12-13 lat temu tak robiłem to zawsze puszczałem Comedy Central i tym sposobem poznałem Chłopaków z Baraków - leciało w tle, usłyszałem parę śmiesznych tekstów i poleciało. ( ͡° ͜