Wpis z mikrobloga

@carnaval: mnie tez #!$%@? rozkminy na temat lamusa, ze mu sie nalezalo, ze glupi bo podal adres, ze to, ze tamto. gowno #!$%@? prawda, szmaciura sama #!$%@? na tym funpagu najgrubiej jak sie dalo, a gdy ktos jej odpyskowal w ten sam sposob, to grozila pobiciami, #!$%@? i awantura.

no i to ona a nie ten chlopak wynajela 2 fagasow zeby #!$%@? 300km celem POBICIA KOGOS, #!$%@? o czym my tu
@carnaval: @decadence: Czy ja powiedziałem, że mu się należało? Po prostu bananowiec nie zna życia i nie rozumie, że jego świat nie jest uniwersalny, to że z koleżankami z liceum, które wyglądają jak ta karynka, sobie żartuje na różne tematy, to nie znaczy, że zawsze z każdym kto wygląda podobnie może robić to samo.
A z kolei ta karynka z sebkami czeczeńskimi, nie ogarnęli, że to że, na swoich treningach
@CzaryMarek: oczywiscie, rozumiem ;-) nie wnikalem w swiat bananowca, bo byl mniej interesujacy, ale to o czym mowisz, to dodatkowa beka sama w sobie, doslownie STARCIE 2 SWIATOW H@H@@H@H@H@H i #!$%@? jaki zgrzyt i zgnilizna z tego wynikla. jedno i drugie w #!$%@? odrealnione, zycie jak w GTA V
Koleś się zdziwił, że jednak czasem życie zweryfikuje kozaczenie w necie.


@SzlachcicPolny: Przecież on oberwał od podstawionych napastników, a nie od babki. W ten sposób to nawet mi Pudzian nie podskoczy, bo mogę wynająć czterech gości, co go obiją z zaskoczenia.