Wpis z mikrobloga

Nie jestem zwolennikiem PISu ani nie jestem ich przeciwnikiem ale mam wrażenie ze ostatnio co by nie zrobili to zawsze zle... koronawirus, duda nie wychodzi z pałacu - tchórz, duda wychodzi - niepoważny człowiek. PIS wprowadza zakaz poruszania się po parkach, lasach itp - komentarze ze po co to nic nie zmieni, od jutra już zakaz częściowo zniesiony to dzisiaj komentarze ze jakto tak tyle zarażonych a oni parki i lasy otwierają! Rząd nie wykłada pieniędzy aby przeciwdziałać pandemi - zle ale jak to tak / rząd informuje ze zaciągnie dodatkowe kredyty, dodruk pieniędzy itp to tez zle, jak tu dogodzić wszystkim? Przykładów mnóstwo na mikroblogu ale myśle ze poniższe zdjęcie zobrazuje nas Polaków... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #koronawirus #bekazlewactwa
HienaCmentarna87 - Nie jestem zwolennikiem PISu ani nie jestem ich przeciwnikiem ale ...

źródło: comment_1587326991dL7nGWScyFmoZT1O2BJaju.jpg

Pobierz
  • 17
@HienaCmentarna87: Problem w tym, że każdy z nas wrzuca sporo ludzi do jednego wora i wtedy przedstawia nam się obraz, że ktoś mówi o kimś "tchórz" a drugi mówi "kłamca" itd.
Im więcej jest osób po jednej stronie (głównie chodzi o tych, którzy krzyczą) tym bardziej nam się objawia obraz krytyki, że ciągle coś co jest robione przez kogoś jest złe.
Taguj #polityka proszę
@JakovKarnic: Nie no jasne tego, że wykop to nie jest jedna osoba już się nauczyłem. Oczywiście jedną osobą są księża, prawaki, wyborcy PIS itd. Ich można śmiało wrzucać do wora a jak ktoś spyta o szczegóły wystarczy wrzucić(bo wyartykułować niektórym jest bardzo ciężko) ciąg nawiasów,kropek i przecinków przypominajacyh buźke i #!$%@? zaorane, zmiażdżone itd itp
@JakovKarnic: raczej zaburzenia semantyczno -leksykalne (kurcze człowiek nawet od neuropy może się czegoś nauczyć) co jednoznacznie wskazuje na zaburzenia artykulacyjne. W skórcie: jesteś opóźniony w rozwoju.