Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? jak zwykle pod górkę, po wielu latach miałem zamiar się przełamać i powiedziec starym jak wrócili z zagranicy na początku kwietnia o mojej #stulejka , zeby pomogli mi ogarnąć zabieg, to jak zwykle #!$%@? coś musiało się wydarzyć i nie mam jak tego zrobić, bo koronawirus, a potem wyjeżdżają znowu i nie wiem jak ogarnąć ten temat samemu (skończyłem ledwo 18 lat). Boje się żeby mnie nie #!$%@?, bo miałem zamiar to robić prywatnie, a jak wejdzie taki zjeb przegryw, to od razu będzie widać że można na mnie przyciąć.

#zalesie #stulejka #medycyna #stuleja #obrzezanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mordo masz czas ja mam 19 lat i miałem mieć zabieg 26 kwietnia ale mi odwołali bo nie wykonują teraz zabiegów przez pandemię. Sam sobie załatwiłem tę sprawę, poszedłem do urologa prywatnie, 150zł i zabieg na NFZ, prywatnie 1200 ziko. Ogólnie to jak to wszystko wróci do normy to polecam się tego pozbyć bo ja to przekładałem. Pół roku temu miałem pierwsze seksy i podczas stosunku doznałem poważnego urazu członka
prywatnie 1200 ziko


@prawieCHAD: gszie tak tanio?
Ja wiozłem mojego syna do Poznania do dr Tondla i wyszło 1800 ale to jest podobno mistrz chirurgi plastycznej.
Nie wiem jak wyszło bo nastolatka nie bede prosił, żeby mi Wacka pokazał. Za jakiś rok pojadę w młodszym i tez zrobimy mu 100% obrzezanie. Bedzie jak znalazł jak bedą mieli dziewczyny.
tzn młodszy już ma, ale mam nadzieję, ze jeszcze nie seksują :D