Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: Ja znam swoją wartość i mie będę wymieniać swojej jakiemuś randomowi z wypoka, co kobietę sprowadza tylko do roli worka na spermę samemu mając do zaoferowano tylko okrojony światopogląd
  • Odpowiedz
@DinaKaliente:
Czyli listy nie będzie, bo tak naprawdę sama nie wiesz co masz mężczyźnie do zaoferowania, prócz swojej dupy, cycków i #!$%@? charakteru.
Chciałem listę, dostałem tylko wykręty, bo przecież to ja mam się domyśleć, ja mam wiedzieć kim jesteś a ty tylko odwrócisz kota ogonem i stwierdzisz, że jesteś zajebista a ja mam spaczony światopogląd.
Spoko narcyzie, ale odwrócona psychologia na mnie nie działa. Ja oczekuję konkretów, nie bzdur wyssanych
  • Odpowiedz
@ManiacTeam o #!$%@? prawdziwy przegryw i to najgorszego sortu xD aż sobie zapiszę ten Twój wysryw na pamiątkę i będę linkować każdemu kto powie, że na wykopie nikt nie traktuje kobiet przedmiotowo xD
  • Odpowiedz
@chrominancja: Przedmiotowe jest traktowanie facetów i myślenie, że nam tylko na cipie i cyckach zależy. Ale zapytaj taką zmywarkę, co ma co zaoferowania oprócz tego, to zaraz jest się przegrywem, bo przecież wyłącznie kobiece wymagania są ważne a faceci to psy szukające jakiejś pindy w rui. Weź usuń konto i się nie ośmieszaj.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam no jak widać po tym co piszesz to tylko na tym ci u kobiet zależy skoro twierdzisz, że nic innego nie mają do zaoferowania. Sam powodujesz takimi tekstami, że większość kobiet tak postrzega mężczyzn.
Ale to typowe dla przegrywów. Najpierw nasrać sobie takiego gówna, a potem za to wszystko zwalać winę na kobiety xD
  • Odpowiedz
@chrominancja: Zapytałem o listę co kobieta może mi oferować oprócz cycków i cipy. Co zrobiły tutejsze różowe? Dostały spięcia pod kopułą, bo to dla nich chyba nowość, że ktoś czegoś może od nich więcej wymagać. Więc nie zwalaj na mnie winy, że zwalam winę na kobiety za to, że nie potrafią określić tego, co dadzą w zamian za to, że ktoś sprawi, że poczują się wyjątkowe, kochane, doceniane i bezpieczne. Zamiast
  • Odpowiedz
@ManiacTeam może zaoferować dokładnie to samo co mężczyzna, zależy czego oczekujesz od drugiego człowieka. Przestań rozdzielać ludzi na tych których można ruchac i na tych z którymi fajnie się gada to serio będzie Ci łatwiej.
Ja wolę agresję słowną? Raz jeszcze przeczytaj co napisałeś i to od pierwszego komentarza tutaj. Wtedy zobaczysz agresję słowną.
EOT bo z frustratami gadać nie chcę.
  • Odpowiedz
@chrominancja: No proszę, już zostałem frustratem, bo kolejna nie poda listy? Wymagać to możecie i chcecie, ale w zamian jak ktoś nie chce waszej dupy, to praktycznie jesteście zbędnym gatunkiem, wyłącznie dodatkiem do życia i nie masz co temu zaprzeczać. My bez was świetnie dajemy sobie radę, wy bez nas jesteście wybrakowanym towarem i jedyne co wam zostaje, to obrażanie mężczyzn za to, że was nie chcą, więc zaszufladkujecie ich jako
  • Odpowiedz