Wpis z mikrobloga

@stojam_obok: z nowego mrowiska :D elegencko wysypali po kolei worki ziemią z dawnego mrowiska tak jak mieli ponumerowane (chodziło o kolejności ziemi w jakiej była przed wykopaniem #pdk), zrobiła krąg z cukru w okół mrowiska żeby miały blisko żarcie i nie musiały żerować, skropliła wodą teren żeby miały co pić, a pierwsze co te mały #!$%@? zrobiły to wzięły larwy na bary i sru do lasu XDDD wielka mi pani
@tomojedrugiekonto: e tam, są i czasem kosmici, ale dzisiaj na Planete+ np właśnie trwa dokument o powstaniu w getcie warszawskiem, wcześniej był np bardzo fajny serial Polska z góry, wcześniej np. świat bez granic. Mam dekoder z nagrywarką i zazwyczaj na kanałach dokumentalnych znajdę coś co nie jest lombardem, złomowiskiem czy innymi bimbrownikami. Polsat doku miałem np na myśli serię Druga Wojna w kolorze. Fajna była też seria o historii Stanów,
Lepsze jakieś goglebox albo trudne sprawy co? To jest dopiero rozrywka na poziomie


@urojony_uzurpator to żeś się teraz popisał inteligencją. Galileo jest okropne dlatego, że często przekazuje pseudonaukę pomiędzy faktami i tak ciągle mieszając kłamstwa i przeinaczenia z prawdą. A później debile, dla których to jest jedyne naukowe źródło w życiu codziennym, kłócą się z innymi, że coś lepiej wiedzą, bo w Galileo było.

Nawet dzisiaj oglądałem fragment i mówili, że cięższe