Wpis z mikrobloga

@jmuhha ja też tak wolę (znaczy wolałam, jak miałam faceta), bo
1. nie "leżał" na mnie, a nawet jak zarzucił tylko rękę i nogę, to myślałam że mnie zgniecie, bezwładny człowiek jest w ciul ciężki
2. Wolałam tak jak op, żeby to jemu było gorąco xD Ja z gorąca i zimna się zawsze budzę
3. Chcąc się przestać tulić mogłam się obrócić do niego plecamii, bez konieczności budzenia go, bo jak się
  • Odpowiedz
@jmuhha: ależ ja lubię tak z niebieskim zasypiać, nie chucha mi na włosy, więcej tlenu, mogę się ogrzać i w ogóle lubię go tak przytulać ()
  • Odpowiedz
@jmuhha: jedyny realistyczny post znanego bajarza muchy, o ktorym wiadomo, ze nie ma dziewczyny. No i nawet ankieta niezla.

Tym, ktorych to spotka przypominam: musicie podkreslic swoja dominacje, wiec po takim tekscie jedyna sluszna reakcja jest stwierdzenie z gatunku "zamknij ryj i przytulaj, bo inaczej spisz na podlodze". W koncu po mesku, nie?
  • Odpowiedz
Jak wytłumaczyć jej, że wolę, jak mi grzeje plecy niż brzuch.


@jmuhha: Podaję jeden ze sposobów:

Hej Karyna, wolę jak mi grzejesz plecy niż brzuch.

Daj znać jak poszło, to moje pierwsze zlecenie pro bono w branży doradczej i liczy się dla mnie feedback.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: jeśli masz dziewczynę, która poziom męskości ocenia na podstawie tego, jak kto lubi leżeć, to musisz się rozejrzeć za jakąś dojrzalszą. Albo poczekać aż ta dojrzeje.
  • Odpowiedz
@jmuhha: pewnie od tylu czuje sie wieksza od ciebie, a jezeli ty jestes szczuply to juz w ogole to uczucie sie podwaja xd i typowo rozowe myslenie, to nie ona "czuje sie mesko" w tej pozycji tylko zwala na ciebie i wchodzi na ambicje xdd
  • Odpowiedz