Wpis z mikrobloga

@bolczan: TVN nie oglądam, ale na własne uszy słyszałem w TOK-FM życzenia śmierci wobec JarKacza i określenia „lista dobra” wobec listy wyborczej KO i „lista zła” wobec listy wyborczej PiS. Jeśli to nie jest prymitywna propaganda to nie wiem co jest.

Btw nie symetryzuje, bo telewizja TVP jest publiczna i powinna trzymać wyższe standardy.
@PlonacaZyrafa: w jakim programie i kto tak powiedział? Gość we własnym imieniu czy prowadzący jakiś program? Zacytauj, bo słucham tok fm i nigdy nie słyszałem czegoś takiego, ani tez nawet w procencie tak strasznego jak ty mówisz.
@iAmTS: w poranku TOK-FM Jacek Żakowski, w kontekście Kaczyńskiego mówił o „takim jednym chorym w Warszawie, który mógłby już zdechnąć”. O listach zła i dobra to też on z tego co pamiętam. Przestałem słuchać tej audycji bo zdecydowanie przeginają palę.

Ciagle ataki na KRK też mnie męczą, choć jestem niewierzący. Prowadząca przedstawiła w audycji bodajże „filozoficznej” opinie, iż katolicy są jedyna grupa która nie zasługuje na tolerancje.

Ogólnie słucham już tylko
Prowadząca przedstawiła w audycji bodajże „filozoficznej” opinie, iż katolicy są jedyna grupa która nie zasługuje na tolerancje.


@PlonacaZyrafa: meh to akurat do obrony zależy co ma na myśli. A co do Żakowskiego to dużo racji, też nie bardzo akurat jego słucham, to już wolę na śmiesznie Piątka z Najsztubem w "Prawdze..." a też po bandzie jadą. Nie tak od czapy jak Żak czasami z goścmi.