Wpis z mikrobloga

@AAAAAPsik Też chcę psa ale reszta domowników nie :/ ten kot jest wredny jednak trochę się z nim zżyłem :) dlatego nie wiem co mu jest ogólnie nie lubi nas ale u nas śpi i je... Ale nawet jak widać jego podniecenie przy misce to nie mruczy jak inne koty nawet się nie łasi tylko miałczy o jedzenie :/
@MeherZawodowiec: Dbam o niego jak tylko się da... Ma jedzenie jakie lubi, może spać gdzie chce, zawsze odrobaczony zabezpieczony przed kleszczami itd, mieszka w domu ale może wybiegać na podwórko i na pola ma istny koci raj może za dużo dobrego i nie ma do nas szacunku bo od małego luksusy... Nawe paznokcie przestałem mu obcinać bo nie lubi :/ pies by docenił ...
@MArcinnn96: Zacznij go olewać i jak sam przyjedzie to od niechcenia pogłaszcz i nie rozpieszczaj go, tylko sucha karma i woda. Po jakimś czasie jak dostanie kawałek szynki to powinnien zamruczeć. Chyba. :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MArcinnn96: miałem kiedyś kota z zepsutym mruczadlem - nigdy nie było słychać jak mruczy jak inne koty. Dało się to tylko poczuć po wibracjach kładąc rękę pod mordką ʕʔ.
@MArcinnn96: Miałem też takiego kotka, niestety odszedł jakiś czas temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie był wredny, potrafił podrapać, ale zżyłem się z nim (,) z roku na rok był coraz mniej "dziki" i bardziej przyjazny