Wpis z mikrobloga

Nie lubię kobiet. To jest mój istotny problem. Na dzień dzisiejszy nie mam bliższego kontaktu z żadną kobietą którą poznałam przez całe swoje życie. Dlaczego? Zacznę od tego, że nie mam z nimi wspólnych tematow, podobnych planów na przyszłość, ambicji i poglądów. Stoję twardo na ziemi, pracuję w bardzo męskim świecie (elektronika). Na codzień 95% kontaktów to kontakty z facetami. Mam sporo kumpli, którzy podpowiedzą mi jak mam ogarnąć problem z autem, jak coś zamontować, jak ogarnąć kwestie budowy domu, no wszystko. Opowieści o odnowie auta. Budowie domku dla lalek dla córki. No zdarzają się gadki o wódeczce, raz na 3 miesiące się spotykamy w większym gronie. A moje koleżanki rozmawiają o tym: jak im sie nie chce pracować, o tym jak im sie nie chce uczyć na studiach podyplomowych, o kolejnym ciuszku, itp. Juz nie mówiąc o kwesiach okołopolitycznych. Nie wiedzą jak działają podatki. Czytają nagłówki i hasła na instagramie i budują poglądy polityczne. Nie mogę z nimi porozmawiać, bo ich zdaniem segregacja plastiku i marsze równości są ważniejsze niż problemy przedsiębiorców i pracowników, brak pieniedzy w budżecie. A gdy mówie im, że np. nie będę dyskutować na jakiś temat bo nie mam na jego temat zielonego pojecia i musiałabym zebrać więcej informacji to słyszę, że jestem bierna i to jest gorsze niż posiadanie opinii.

Nie twierdze, że kobiety są takie a siakie, tylko że ja mam pecha w kontaktach z nimi. Kobiety są równie wartościowe co mężczyźni, tylko ja urodziłam się jakaś nienormalna. :<

Ogółem bardzo chciałabym znać inną kobietę która ma taki bardziej racjonalny umysł, żebym mogla z nią spędzić czas inaczej niż na zakupach i drinkach. Z tego też powodu mocno planuję się wyprowadzić bo mimo mieszkania w mieście wojewódzkim, jak i mniejszej miejscowości problem istnieje. Chce spróbować szczęscia z niebieskim w innym kraju.

#zalesie #przyjazn #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 83
  • Odpowiedz
wspólnych tematow, podobnych planów na przyszłość, ambicji i poglądów. Stoję twardo na ziemi, pracuję w bardzo męskim świecie (elektronika). Na codzień 95% kontaktów to kontakty z facetami. Mam sporo kumpli, którzy podpowiedzą mi jak mam ogarnąć problem z autem, jak coś zamontować, jak ogarnąć kwestie budowy domu, no wszystko. Opowieści o odnowie auta. Budowie domku dla lalek dla córki. No zdarzają się gadki o wódeczce, raz na 3 miesiące się spotykamy w
  • Odpowiedz
  • 0
@Przepoczwarzenie no więc jedne są grube a drugie szczupłe ale gadają to samo. Taki zaklęty krąg wzajemnego klepania się po plecach. Nie ty nie jesteś gruba, spójrz a mnie, nieeee Ty to moja kochana wcale a wcale, nic a nic. To nic, że 3 podbródek rośnie a spodnie już rozmiar XXL w szafie. Nic do nich nie dociera. Te szczupłe tak #!$%@?ą że są grube bo to taka narracja grupowa. Muszą mówić,
  • Odpowiedz
  • 10
@pandagata moja najlepsza przyjaciółka godzinami potrafi ze mną gadać na tematy budowlane (nie czy farba jest bardziej budyniowa czy waniliowa, tylko jak ocieplić strop albo czym orzgać chałupę i za ile), polityczne (ale tu sie kłócimy bo różne poglądy), więc moze poszukaj sobie fajniejszych koleżanek?
Poza tym segregacja śmieci (a raczej dążenie do zw, ograniczanie się z konsumpcją i życie bardziej eko - splycasz temat do wyrzucania śmieci) a także parady równości
  • Odpowiedz
@krave: zazdroszczę Ci, też bym chciała mieć taką kumpelę!
No wyrwane z kontekstu to zdanie o śmieciach. Wiem, że to jest bardzo ważne. I jedna i druga strona jest bardzo ważna, więc zarówno osoby negujące jedną stronę jak i drugą nie mają racji.
  • Odpowiedz
@pandagata: Ja też za bardzo nie lubię kobiet. Faceci/chłopaki którzy przewinęli się moim życiu zawsze mnie bardziej interesowali, w sensie więcej sympatii do nich czułam, bo byli ciekawsi, charyzmatyczniejsi, mniej plotkujący, ale ogólnie to i tak nie mam dobrych znajomych ani wsrod kobiet, ani męzczyzn obecnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pandagata: A to nie jest po prostu tak, że skoro na co dzień mężczyźni stanowią 95% Twojego otoczenia, to wśród facetów po prostu łatwiej jest znaleźć wartościowych rozmówców?
  • Odpowiedz
@pandagata: Mój różowy ma identycznie ostatnio załamana dotarło do niej ze nie ma prawie żadnej koleżanki bo 90% dziewczyn żon moich znajomych #!$%@? kocopoly a mój różowy chciałby pogadać czasem o czymś ciekawym i siedzi biedna nocami ogląda sama historie trzeciej rzeszy :D a ja podglądam jednym okiem udając ze spie i czuje się z niej dumny
  • Odpowiedz