Wpis z mikrobloga

@Zhukov: Ale to nie jest fake news.
Tutaj, poprawnie artykuł mówi o 22 milionach subskrypcji, nie użytkowników. Ten artykuł na fakenews kłóci się z tym, że zniknęło "22 miliony użytkowników" co oczywiście nie jest prawdą.
W tym artykule z fakenews jest napisane dokładnie to:

To nie 22 miliony użytkowników zniknęło w Chinach. To 22 miliony subskrypcji telefonicznych zostało anulowane

Co się pokrywa z artykułem wrzuconym przez OPa. Co więcej,
@non_compos_mentis: faktycznie, artykul to nie fakenews. Zabawne jest to, ze sam OP stwierdzil, ze to jednak moze byc prawda co do umieralnosci, bo sam powolujac sie na owy artykul powiela fake newsa:

Serio myślisz, że w Chinach zmarło 3 tysiące osób,a w takich Włoszech umiera dziennie 500-800 osób?


uh, sam nie wiem no, pomimo tego, ze artykul to nie fake newsy i uwala fake newsa to OP sam rozpowszechnia tego wlasnie
@Zhukov: Tak na zdrowy rozum. Włochy. Kraj europejski. 60 milionów ludzi. 200 osób na kilometr kwadratowy kontra Chiny. Półtorej miliarda ludzi. Ze względu na wielkość Chin 145 osób na kilometr kwadratowy chociaż pięćdziesiąt procent powierzchni Chin to lasy,pola i tereny nie zamieszkałe. Kraj z Azji ma powierzchnię ponad 9 milionów kilometrów kwadratowych. Włochy 300 tysięcy kilometrów kwadratowych. Zatem mając liczby jako fakty,mam uwierzyć że w Chinach zmarło z powodu wirusa 3
@Zhukov: Wrzuciłem artykuł, który ostatnio czytałem. Po googlowaniu frazy w Chinach ubyło ileś tam milionów użytkowników znajdziesz inne źródła na ten temat,ze stron może bardziej wiarygodnych niż ta wklejona przeze mnie.

Ogólnie przez komunizm, który rządzi Chinami,przez to, że byłem kilka razy w Chinach,mam znajomych, którzy tam pracują od kilku lat,wiem, że władze chińskie są mistrzami propagandy i cenzury.
Głupi fakt, że w Chinach blokowany jest Whatsapp daje do myślenia.
Chiny
Wrzuciłem artykuł, który ostatnio czytałem.


@SzybkiZwinnyOpalony w takim razie nie czytales do konca.

Po googlowaniu frazy w Chinach ubyło ileś tam milionów użytkowników znajdziesz inne źródła na ten temat,ze stron może bardziej wiarygodnych niż ta wklejona przeze mnie.


@non_compos_mentis: ja doskonale wiedzialem, gdzie bedzie szla cala dyskusja i faktycznie przelecialem z grubsza artykul. Koniec koncow wyszlo na to, ze ktos tutaj stara sie powielac fake newsa nie czytajac zupelnie artykulu, ktory