Wpis z mikrobloga

Cześć, tu dobrzeZakrecone.pl, robimy nasze pierwsze #rozdajo.

Jesteśmy tu w pewien sposób nowi (korzystam z wypoku na prywatnym koncie - w czasach świetności było bordo i sporo wykopów na głównej, więc nie do końca jesteśmy zielonki :)
#rozdajo robię pierwszy raz, ale moze wyjdzie ok :)

Sytuacja wygląda tak, że przez epidemię byliśmy zmuszeni zawiesić działanie naszego lokalu w Gliwicach, w którym sprzedawaliśmy różne smaczne rzeczy. Postanowiliśmy się jednak nie poddawać i przenieśliśmy najlepsze i nadające się do tego potrawy do słoików i tak powstało dobrzeZakrecone.pl

Sprzedajemy zupy i drugie dania zamknięte szczelnie w słoiku. Wysyłamy paczkomatami i kurierem - wysyłka 10 zł, a powyżej zamówienia za 150 zł za free.
Zawartość słoika (900 ml wystarczy na bardzo duży posiłek, albo dwa mniejsze, ja do niektórych potraw dodaję ryż, bo lubię gęstsze #jedzenie i wtedy to w ogóle dwa duże obiady).

Zasady #rozdajo proponujemy takie:
- do soboty do godziny 20:00 zbieramy plusy
- w sobotę 18.04 losujemy 4 osoby i wysyłamy słoik z czymś smacznym
- jeśli dobijemy do 900 plusów to wysyłamy 8 osobom

Jeśli spodoba Wam się to rozdajo, to zagościmy tu na dobre i będziemy częściej dokarmiać wykopków. Może powinniśmy stworzyć tag #nieglodujezwykopem i tam wrzucać co mamy smacznego w danym tygodniu, hmm :)

Jeśli macie jakieś sugestie, to prosimy o informację, tak jak pisałem, #rozdajo robię pierwszy raz, a ostatnio aktywność zmniejszyłem i na mirko jeszcze nie poruszam się bardzo swobodnie (teraz jestem pomarańczowy, wow 12 lat na wypoku, a Michał dalej nie poprawił pewnie tagów :D)

Zawołam tu jeszcze:
#weganie #wegetarianie #wegetarianizm #weganizm
#bezglutenu
#bezlaktozy
bo mamy też i takie potrawy i jeśli będzie trzeba możemy robić jeszcze więcej i
#gliwice bo to fajne miasto

Będzie nam miło jeśli zostawicie lajka na Facebooku
albo polubicie na Instagramie a po epidemii zapraszamy również do naszego lokalu w Gliwicach , przygotujemy jakieś zniżki dla wypoku :)

Pozdrawiamy, www.dobrzeZakrecone.pl
dobrzezakreconepl - Cześć, tu dobrzeZakrecone.pl, robimy nasze pierwsze #rozdajo.

...

źródło: comment_1587147817aeB8MrnPEYPABh7ltCPuuI.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@scottx85: Jedzenie z dostawą nigdy nie było sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Jedzenie z dostawą, to oszczędność czasu (zakupy, gotowanie) i nie każdy potrafi ugotować nawet smaczną ogórkową, jeśli ktoś mieszka sam, to potem taki gar ogórkowej trzeba zjeść, albo się zepsuje i wyrzucić. Są plusy i minusy wszystkiego ;)
  • Odpowiedz
@Shadowglory: Drugie dania również - aktualne menu na www.dobrzezakrecone.pl
Zawartość nie straci za bardzo na świeżości (chociaż wiadomo, 100% świeżości jest zaraz po przygotowaniu). Słoiki są pasteryzowane czyli:

Pasteryzacja słoików polega na rozgrzaniu zakręconych słoików wraz z zawartością tak, żeby znajdujące się w środku, rozszerzone powietrze, uwypukliło wieczko słoika, a następnie, w czasie studzenia, wciągnęło je do środka. To zabezpieczy zawartość słoika przed kontaktem z powietrzem z zewnątrz, a jednocześnie
  • Odpowiedz
No 6.5k akcji na głównej. Zapraszam do #!$%@? zupek. Gdyby nie to że jestem słoikiem i mi nie przystoi to sam bym zamówił xD
  • Odpowiedz
@Skipi1111: jeden słoik to właściwie dwie porcje, więc tak jakbyś zjadł obiad w knajpie za 13 zł. Mamy też koszt słoika 1 zł :) Poza tym nie jesteśmy barem mlecznym - stawiamy na jakość jedzenia, więc cena wydaje się nam optymalna, rynek nas zweryfikuje, ale póki co jest, ok :)
  • Odpowiedz