Wpis z mikrobloga

Jak już ktoś jest bardziej zaawansowany w #kalistenika to polecam zrobić Hannibal Set żeby się sprawdzić. Chodzi o to żeby w jak najkrótszym czasie wleciec wszystkie ćwiczenia.
Zaczyna się od pompek:
30 – 29 – 28 – 27 – 26 – 25 – 24 – 23 – 22 – 21 – 20
Następnie podciaganie nachwytem:
10 – 9 – 8 – 7 – 6 – 5 – 5 – 5 – 5 – 5
Dipy:
20 – 19 – 18 – 17 – 16 – 15 – 14 – 13 – 12 – 11 – 10
I podciaganie podchwytem:
10 – 9 – 8 – 7 – 6 – 5 – 5 – 5 – 5 – 5

Przerwy według uznania i możliwości, jak się nie uda w całości wleciec to dobijamy dana serie.
Mi dzisiaj udało się wykręcić 56minut i 45 sekund. Cel do osiągnięcia to teoretycznie 45min. Pierwszy raz w tym roku robiłem, dobijalem tylko pompki przy 27 (coś mi psychika siadla xD)
  • 7
@dens-acerbis: Na youtube masz tone materiałów. THENX, Calisthenicsmovement albo nasz rodzimy KURAWORKOUT. IMO dopóki nie opanujesz dobrze podciągania, pompek i dipów we wszystkich podstawowych wersjach nie ma co sie porwyać na jakies wydumane plany.
@sevor6: tego Hannibal seta? :D ja od czasu do czasu robię żeby się sprawdzić, tylko i wyłącznie w piątek, bo sobota i niedziela zawsze odpoczynek :D jeśli robisz to naprawdę szybko i w miarę poprawnie technicznie (przy takiej ilości powtórzeń w tam krótkim czasie to wiadomo, czasami się coś tam na pałe wleci :D) to jest gruby zajazd. Mnie by barki posiadały jakbym to robił 2x w tygodniu, ale jak chcesz