Wpis z mikrobloga

  • 1
@Jakis_Leszek: Mysle, ze to po prostu moje traumy i problemy emocjonalne. Mdma odpada, bo na SSRI jade ;) w przyszlosci jak zejde z tego to chetnie.
Calkiem mozliwe, ze tak, generalnie chcialem troche czekac na dziewczyne, myslalem, ze jak przyjdzie to bedzie peak i byl w sumie tylko nie w tym kierunku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Mozliwe. Czytalem wczesniej na reddicie i ludzie pisali, ze normalnie dziala, niektorzy, ze moze troche slabiej dzialac. O kwasie czytalem, ze ssri i kwas zmieszane powoduja bad tripy. No i 2cb dziala na dopamine, wiec niby safe, ale #!$%@? wie.
  • Odpowiedz
@cugowski:
Unlike most hallucinogens, 2C-B has been shown to be a low efficacy serotonin 5-HT2A receptor partial agonist or even full antagonist.[20][21] This suggests that the 5-HT2C receptor is primarily responsible for mediating the effects experienced by users of 2C-B, although functional antagonism of 5-HT2A or activation of the 5-HT2A-coupled phospholipase D pathway may also play a role.[20] The rank order of 5-HT2A receptor antagonist potency for this family of drugs
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: #!$%@?, to cos sobie #!$%@? w glowie nie tak xD rzeczywiscie czytam, ze jednak dziala na serotonine, kopiujac ja. No to #!$%@?, podejrzewam, ze bad trip dzieki ssri mialem. No nic, nastepnym razem mniejsza dawka xD tylko sobie #!$%@? wage normalna kupie.
  • Odpowiedz
@cugowski: nastepny raz musisz wiecej! Wedlug statystyk badtrip nie pojawia sie dwa razy z rzędu (mowil o tym PsychdSubstance tez kiedys na kanale yt). Swoja drogą, musze powiedziec, ze po moim pierwszym horrortripie dlugo nie bralem sajko, a potem mowie sobie #!$%@?. Chcę badtripa, wyobrazalem sobie na medytacji przed najgorsze mozliwe tripy i po tej akcji nigdy juz nie mialem badtripa.

  • Odpowiedz
  • 0
@CacyIsBack: Kiedys mialem badtripa po ziole, z 10 lat temu. Od tamtej pory nie jaralem. Dopiero pare tygodni temu pizgnalem jointa, gdzies tam momentami mnie znosilo na bok, ale ogarnialem to na wolno calkiem. Nadal psychodelikom mowie tak, tylko chwilowo mniej zdecydowanie xD
  • Odpowiedz
@cugowski: a no bo jednak calkiem nowy narkotyk, nie znamy dobrze efektow ubicznych. No i dziala na system nagrody jak meskalina. Wiec dobrze jest nie przesadzać. Moim skromnym zdanien 2cX powinno sie brac jeszcze rzadziej niz MDMA
  • Odpowiedz
@cugowski: no sorry ale to mnie przeroslo.

Po tych 17g zostalo mi 3g troche ziola i jakas feta. Oproznilem wszystko i no koniec. Następny cel to alko. #!$%@? narkotyk, ciezko przestać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz