Wpis z mikrobloga

Da się w jakiś moralny sposób ( nie pozbawiając życia buntowników ) dostać do Kana ? Idę drogą buntownika i zastawiam się czy będzie miał on dla mnie jakieś ciekawe questy. Gram na LCTM i wyczytałem, że dzięki tej modyfikacji można dostać się do Zubena, bez potrzeby wybijania magów wody, więc może i z Kanem jest taka możliwość?

#gothic #gothic3 #gry #grykomputerowe
  • 10
@klochu_: Jeśli szukasz modyfikacji, która nie ingeruje aż tak w rozgrywkę to jasne, dodatkowego questy z oryginalnym dubbingiem, nowe przedmioty np. smocza zbroja (pewnie pomyliłem nazwę), którą można wykuć po wykuciu innych przedmiotów np. karwasze itp. dodatkowo fajną opcją jest to, że można dać kamień teleportacji swoim towarzyszom, czyli Diego, Gorn itp
@Deffyx raczej to niemożliwe, ilość questów dla orków jest za mała. Kiedy sam grałem (chyba bez tego moda) to max jakie udało mi się osiągnąć to 25/30, bez zabijania buntowników ani gońców
@Deffyx: Mało tracisz, ogólnie droga orków jest nieciekawa, a gdy idziesz drogą orków, a potem wybierzesz Beliara to czeka Cię niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo i tak w Nordmarze będziesz walczyć z tymi orkami, będziesz musiał wybijać orków z kopalni, więc trochę taka niedokończona ta ścieżka fabularna jest