Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Izanagi013: nie mogę znaleźć tego mojego, robiłem to w zeszłe lato xD Ale szukaj w Google esp2866 wifi jammer, z tego co widzę jest kilka różnych tutków, może nawet lepsze kody niż ten mój xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ydrk: a pomyślałeś jakimi fanatykami muszą być ludzie którzy niszczą sprzęt za tyle kasy? Ja bym sobie nie żartował w taki sposób bo jak będziesz miał pecha, to myślę że ci nie pomoże żadne tłumaczenie że sobie smieszkowales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Zacząłeś temat od sugerowania, że ktoś go połamie za taki trolling, a potem tak się zesrałeś, że musiałeś go jeszcze wyzwać od dzieciaka i skończyć rozmowę z poprzedzonym argumentem xD Przynajmniej już wiemy, kto te sprzęty łamał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzam: jak byś się chociaż troszkę zainteresował i sprawdził sobie różne informacje(dostępne w internecie za darmo) na temat ataków, to byś może zrozumiał że ci ludzie są p--------i i lepiej sobie z nich nie żartować ¯\_(ツ)_/¯ ale młodsze pokolenie posiadające 1 szara komórkę nie jest w stanie zrozumieć pewnych spraw ( ͡ ͜ʖ ͡) pokazuje to dzisiejsza sytuacja w polszy.
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Faktycznie, Twoje wpisy wskazują na to, że to Ty natomiast (jako kluczowy element w drzewie ewolucyjnym człowieka) posiadasz więcej niż 1 szarą komórkę. Bez odbioru, Panie Janusz. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz