Wpis z mikrobloga

Hello. Mam nadzieję że wśród Mirków znajdzie się ktoś kto mi pomoże, a właściwie mojemu tacie.
Od paru lat tata ma taki problem że jak coś robi wysiłkowego albo np wejdzie w pośpiechu po 2 biegach schodów, ciężko oddycha i często ma wtedy taki świszczący oddech. Szybko się wtedy męczy i ciężko oddycha. Wysyłałem go do lekarza ale chłopina nie chciał iść a teraz już nawet nie może. I teraz żeby przetrwał jakoś ten czas póki to wszystko w miarę wróci do normy (pewnie nie za tego rządu) chcieliśmy z mama kupić mu jakiś inhalator tylko że nie wiem za bardzo jaki i na co byłby dobry. I tu moje pytanie: czy bez diagnozy lekarskiej można coś kupić żeby nie zaszkodziło a pomogło trochę załagodzić sprawę czy też pomóc w przeczekaniu tej trudnej sytuacji związanej z koronawirusem?

#zdrowie #choroby #leczsiezwykopem #lekarz
  • 4
@blogger: waży w normie czyli około 80-90kg, nie jest utyty tylko normalny jak na swoje 66 lat.
@mirek63479: jak do tej pory nie poszedł to tym bardziej nie zadzwoni chociaż mu powiem ale raczej lekarz nic nie przepisze bez obejrzenia i zbadania pacjenta bo nawet jak u mnie w rodzinie parę osób miało grypę to kazali się leczyć jak za starych czasów bo nic mocniejszego nie przepiszą bez zbadania.