Wpis z mikrobloga

Kolejne nerfy i ... buffy! Zmiany planowane na początek następnego miesiąca.

Karty, które zostaną znerfione:
"Battlefiend, Altruis, Glaivebound Adept, Kael'Thas, Bad Luck Albatross, Frenzied Felwing, Open the Waygate, Bloodbloom, and Sac Pact"

Buffa dostanie: Libram of Justice

W BG nerf dla Millhouse'a. W tym trybie ma się też pojawić duży patch w połowie sezonu.

Po tych zmianach będą przyglądać się mecie, ale zamierzają zwolnić tempo z grzebaniem w kartach.

link do twitta

#hearthstone
  • 8
albatros dosyć mocna karta. Myśle, że powinien kosztować 1many więcej. Albo zmniejszyć mu staty ale zostawiając agonie. DH ciągle potrzebuje nerfów.


@JanuszMniejszy: Tak. Albatros jest zbyt mocny, bo bez straty tempa jesteś w stanie skontrować synergie przeciwnika. DH dalej potrzebuje nerfów, klasa jest po prostu źle zaprojektowana. Czy oni tego w ogóle nie testowali?

Co do nerfienia paktu to jest #!$%@? dramat. Mogli myśleć o tej karcie na etapie wprowadzania dodatku.
@JanuszMniejszy: @Rebeliant: @Iperyt: @Ademu @MondryPajonk

Wkradł się błąd i napisałem na początku miesiąca, a miałem na myśli początek następnego tygodnia.

Jeżeli nerf Albatrosa polegałby na osłabieniu jego statystyk to jestem za.

@Iperyt Niestety sukcesywnie osłabiają standardowe karty. Co do nerfa Sact Pactu to akurat jestem za. Nie jestem fanem tak silnych techów. Bardzo polaryzują matchupy. Wolałbym takie ogólne techy (ale nie az tak silne) jak ostatnio wypuszony minion
Nie jestem fanem tak silnych techów. Bardzo polaryzują matchupy.


@pauleta19: Ja ich wręcz nienawidzę. Nie dość że są powodem polaryzacji, to często wygrana zależy właśnie od tego czy dobierzesz akurat tę kartę. Ale pakt był od zawsze i był przy tym praktycznie bezużyteczny. A teraz płacz bo wielce Broken OP DH jest zatrzymywany przez coś, co praktycznie nigdy nie grało.
@PLPL:

Moim zdaniem jest OP. Ma świetną synergię z tanimi kartami DH i Czaszką. Bardzo często udaje się zagrać właśnie czaszkę, a później nadrobić stracone tempo Altruisem. Klasy powinny mieć też słabości. Rogal jest bardzo zbliżoną klasą do DH i karty czyszczące board jak Vanish czy Blade Flurry ostatecznie dostawały nerfa albo leciały do HoF. Altruis to świetny pomysł, ale karta powinna należeć do innej klasy jak na przykład Warlock. DH