Wpis z mikrobloga

poropos jeszcze #elementaryos widzę, że nawet sam zainstalował stery do panela dotykowego (regulacja głosu, przewijanie. Takie w sumie ledwo użyteczne, no ale jest xD). Nie muszę wspominać, że na windozie po reinstalacji próbowałem dziesiątek dedykowanych sterów ze strony producenta? xD

Widzę, że ludzie mają jakieś problemy, a u mnie to - to nawet szybciej filmiki na YT buforuje (te w 720p lecą jak te w 480p na drugim kompie XD).
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemyslany_nick: ciekawe jak będzie potem, systemy na ogół zaraz po zainstalowaniu śmigają aż miodzio...

powiedz mi, jak masz powiedzmy 10000 plików na dysku w rożnych folderach i chcesz znaleźć jeden, którego nazwę pamiętasz, ale nie bardzo wiesz gdzie jest.. jak tego dokonasz na elementaryos?
  • Odpowiedz
@crosfire: to znaczy wiesz, spodziewam się spadku wydajności, ale jestem zachwycony tym, że wiele funkcji tego laptoka działa na czystym systemie, z czym miałem problemy w windozie (wiele "bajeranckich" i typowo laptopowych elementów nie działało po reinstalce windy/działało nie tak, jak powinno, tak jak w/w panel dotykowy, skróty laptopowe, bluetooth).
  • Odpowiedz