Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bylibyście z kobietą starszą o 6 lat? Myślelibyście poważnie o tej relacji? Ja mam 26 lat, ona 32. Świetnie się dogadujemy, jest kobieca, inteligetna, wygląda na młodszą, do wieku podobnego jak ja. Jest bez dzieci, ani bez żadnych ex-mężów. Z jednej strony czuję się zauroczony, z drugiej mam pewne obawy jak życie i ta różnica wieku zweryfikowałby ten związek. Nawet moi rodzice z którymi mam dobry kontakt (i kibicują mi żebym w końcu sobie kogoś znalazł) wiedzą że spotykam się z kimś, ale nie powiedziałem jeszcze im że ona jest starsza o 6 lat. A zauważyłem że ona ma pewne obawy w tej kwestii przed poznaniem moich rodziców.
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy czy chcecie dzieci czy nie. Jak nie chcecie to droga wolna. A jak ty nie chcesz to raczej daj spokój dziewczynie, bo pewnie ona by musiała się wiecęj poświęcić niż ty.
  • Odpowiedz
AluminiowyŻona: Teraz to nie problem, bo oboje jesteście jeszcze młodzi. Pomyśl jednak, co będzie za kilkanaście lat. Np. ty będziesz miał 39 lat i będziesz bardzo atrakcyjnym facetem, który spokojnie mógłby wyrywać dwudziestolatki, a ona będzie miała 45 lat i będzie już starą kobietą.

Wszystko zależy od tego, jak ona będzie dbała o zdrowie i wygląd. Liczysz na zadbanego seksownego milfa w typie Jennifer Lopez albo Halle Berry, a dostajesz Grażynę
AnonimoweMirkoWyznania - AluminiowyŻona: Teraz to nie problem, bo oboje jesteście jes...

źródło: comment_158706337759q3xilcxn6NDT51QXSYgb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja mam 26 lat, ona 32.


@AnonimoweMirkoWyznania: To tylko 6 lat. Jeśli jesteś poważnym człowiekiem to nie powinno to mieć znaczenia. Teraz może wygląda na młodszą, ale nie oszukuj się, że zawsze tak będzie. Nadejdzie taki moment, że będzie to widać i jeśli nie będziesz miał z tym problemu to ok. No i jeszcze kwestia ślubu i dzieci. Dla kobiety 32 lata to już nie ma się co oszukiwać jak
  • Odpowiedz
GłuchyPan: Możesz wybierać w laskach, tak do 10 lat młodszych bez problemu. Po co za starą się oglądasz? Druga sprawa. Dzieci. Już chcesz mieć? No chyba nie... a laska już nie pierwszej młodości. Może jej się uda za kilka lat mieć z jedno, a może nie. Ogólnie, może wyglądać na 26, ale natury nie oszuka - już zbliża się jej koniec. Trzecia sprawa.... popatrz na prezydenta francji i wyciągnij wniosku( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moja żona jest dokładnie 6 lat starsza. Zaczęliśmy być razem, gdy ja miałem 22, a ona 28. Pobraliśmy się 6 lat później. Wiek to tylko liczba.

Teraz to nie problem, bo oboje jesteście jeszcze młodzi. Pomyśl jednak, co będzie za kilkanaście lat. Np. ty będziesz miał 39 lat i będziesz bardzo atrakcyjnym facetem, który spokojnie mógłby wyrywać dwudziestolatki, a ona będzie miała 45 lat i będzie już starą kobietą.
  • Odpowiedz