Wpis z mikrobloga

#hearthstone I cyk 5 ranga na diamencie w wildzie wbita Mechathun Warlockiem po tygodniu stagnacji i kręcenia się od 10 do 6. Już myślałem, że się nie uda bo ciągle trafiałem na quest i secret magi. Do legendy już raczej nie docisnę, bo niedługo znerfią krwiopąk no i będzie doopa blada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba będzie przesiąść się na coś innego. Póki co cieszy mnie D5 ^^
  • 4
@BlacKendi Teraz będzie ciężko tym wbić wyżej, za dużo Quest Maga... Może Mecha'thun przetrwa nefta krwiopąka.
Patrzę na Twój deck - testowałeś wymianę poszukiwaczki zadań na dark skies? Będziesz wolniej mielił karty, ale masz większe szanse na full aggro, jak PirateWarrior ;)
@kamilololo_3822 Taaak. Zmodyfikowałem trochę deck i wyrzuciłem 2 Poszukiwaczki i Zbieracza Łupów. Na ich miejsce wrzuciłem właśnie Dark Skies (który fajnie działa z Thalnosem kiedy na stole są potężne jednostki), Przywoływaczkę Gehennali która przyzywa demona z prowokacją ze statystykami równymi liczbie kart na ręce i do tego Hemet na niszczenie Albatrosów w decku bo pojawiają się bardzo często i zawsze był z nimi problem (głównie z Priestami).
No teraz będzie lipa, bez
@BlacKendi Tak, Thalnos+DarkSkies jest niezłe, ale Gehennali chyba niewiele pomaga. Hemeta też testowałem, ale często nie możesz go rzucić, bo nie wyciągłeś Bloodbloom z decku, odpuściłem go. Dobrze się Valdris sprawdza, ten co dobiera 4karty i zwiększa łapę do 12, w wolnych matchupach wchodzi idealnie.
Z SecretMagiem czasami się udaje, zwłaszcza jak weźmie Alunetha, a Ty rzucisz Reno pod koniec. Z TempoQuest bez szans, ale RenoQuest już daje szansę, często przeciwnik Ci