Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? nienawidze ludzi, ktorzy chcieliby przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej, albo posłaliby do wojska na lata wszystkich, ktorzy nie wygladaja wystarczajaco męsko, lub mają jakies zaburzenia psychiczne i problemy z interakcją z innymi ludźmi. Ja jebe, być #!$%@? jak pies na każdym kroku, konieczność bycia całkowicie subordynowanym i bezwzględnego wykonywania wszystkich, nawet absurdalnych rozkazów, tarzanie sie w błocie i robienie fikołków jak jaka małpa na rozkaz jakiegos Janusza wojaka... Polacy chyba lubią jak ktos im stoi z batem nad glowa i trzaska po dupsku za każde uchybienie, kwwwwwiiiiik, bo to takie hartujące i uczące pokory. Myslicie, ze jakby poslac tam tych przegrywow bojacych sie wyjscia z domu to staną sie jakimis Rambo?

#przegryw
Przegranynastarcie - Jak ja #!$%@? nienawidze ludzi, ktorzy chcieliby przywrócenia ob...

źródło: comment_15870212060wjLXtsMIaGtWkCDkZEwHK.jpg

Pobierz
  • 60
@Exevo_gran_mas_flam: żarcie... to trzeba przeżyć samemu ;). A tak poważnie to ja (ogólnie niejadek, tłustego nie lubię, szyneczka to tylko taka lepsza zawsze... ogólnie suchoklates 60 kg przy 180cm wzrostu) przytyłem 15 kg przez te 4 miesiące i wyrobiłem zajebistą rzeźbę. Jak pobiegasz po lesie z 4 godziny to wyjebongo co Ci tam rzucą - #!$%@? wszystko :). Ogólnie to dużo pulpetów, kotletów, kaszy, dużo surówek... ale to zależy od jednostki.
Ludziom chcącym przywrócenia służby zasadniczej, polecam zawsze obejrzenie promocyjnego serialu Wojska Polskiego pt. "Kawaleria Powietrzna" i wyciągnięcie wniosków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nitro_Express: A po co wyciągać wnioski z serialu jak się samemu odbyło słuzbę?
@Exevo_gran_mas_flam: u nas można było, ale nie od razu. Po tym pierwszym miesiącu można było przywieźć kreatyny itp.
Każdy kto sam nie zrezygnował to skończył. Im nie zależy na #!$%@? Ciebie. Trzeba by coś grubego odwalić żeby wywalili. Nikogo u nas to nie spotkało a było parę #!$%@? akcji.
Pytanie brzmi jakie oceny będziesz miał na koniec, jak zależy Ci na karierze w wojsku to lepiej jak najwyższe mieć a to
@Bezimienny_Typ: od początku nie miałem zamiaru iść na zawodowego... oczywiście na rozmowie wstępnej musiałem skłamać że chce zostać żołnierzem. Chciałem tego doświadczyć, przeżyć coś "nieszablonowego", ale też wyrwać się z rutyny która w tamtym czasie mnie mocno dobijała. Zabrzmi to śmiesznie, ale tak naprawdę pójście do wojska było moją terapią antydepresyjną... żart z mema "idź pobiegać" zadziałał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwone byłem jednym z ostatnich poborów. Zmarnowałem 9 miesięcy. W wojsku nauczyłem się jedynie spania gdzie popadnie. W starze, na starze, pod starem itd. Chora instytucja, gdzie jakiś baran każe ci robić bezsensowne rzeczy tylko dlatego, że ma wyższy stopień. Przykład: prawie dwa miesiące spędziliśmy na poligonie. Najpierw Świdwin, a stamtąd bezpośrednio na Wicko Morskie. Przez pierwsze cztery dni na Wicku mieliśmy przemieszczenia (rano rozkładaliśmy stanowisko dowodzenia, po obiedzie dzida na nowe