Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do wypróbowania łatwego i szybkiego przepisu na tradycyjne amerykańskie Brownie

Składniki do ich przygotowania kupicie bardzo łatwo w niemal każdym sklepie. Ciastka są bardzo słodkie i czekoladowe, typowo amerykańskie.

Mam też małe ogłoszenie :) Wracamy na dobre z ankietami! W ankietach teraz będzie zawsze 10 pozycji. Zrobiłem sobie arkusz w który będę wklejał wyniki tak aby wiedzieć jakie rzeczy przegrywają, ale cieszą się dużym zainteresowaniem - je też będę robił. Z takich ciekawostek rzecz, która nigdy dotychczas jeszcze nie wygrała, a była poddawana głosowaniu aż 6 krotnie to Burek (łącznie podczas 6 głosować 2301 głosów, czyli średnio 384 głosy)

Przez ostatnie dni zadawałem trochę pytań na tagu #kuchniamg78 i z waszą pomocą rozbudowałem trochę listę potencjalnych potraw i mam ich teraz ponad 50. Będzie z czego wybierać :) jeśli jednak macie jeszcze jakieś swoje propozycje to piszcie w komentarzach do znaleziska, na YT albo tutaj!

W razie pytań, piszcie śmiało! Gdy zrobicie swoje brownie to koniecznie pochwalcie się na mirkoblogu i tagujcie #kuchniamg78

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - tag do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do wypróbowania łatwego i szybkiego przepisu na trad...

źródło: comment_1587020234kaNEVKZOdj1EGghWA3Hc9Q.jpg

Pobierz

Co w kolejnym odcinku?

  • Fish and chips (Wielka Brytania) 15.7% (437)
  • Cevapi (Bałkany) 10.5% (291)
  • Chimichangao (USA/Meksyk) 18.7% (519)
  • Kibiny (Litwa) - coś jak pierogi 4.5% (124)
  • Khaoniao mamuang (Tajlandia) - potrawa z ryżem 7.5% (208)
  • Sajgonki (Wietnam) 10.6% (295)
  • Ropa Vieja (Kuba) - coś jak pulled pork 5.3% (148)
  • Hasselback (Szwecja) - pieczone ziemniaki 8.8% (246)
  • Kanapka Kubańska (USA) 13.7% (381)
  • Samosa (Indie) - coś jak pierogi 4.8% (133)

Oddanych głosów: 2782

  • 110