Wpis z mikrobloga

Największy dzban 2020 roku łukasz bok.

- przegryw bez matury, nazywa siebie skromnym ale na pierwszy rzut oka widać, że wali konia do swoich stronek XD

- parafraza: “mógłbym zamknać swoje sociale w tym momencie i nie ruszyłoby mnie to” XD

- wrzuca swój brzydki pysk, gdy nikt nie chce tego ogladać

- próbuje być opiniotwórczy w sprawach geopolitycznych BO COŚ PRZECZYTAŁ W INTERNECIE XD

- robi Q&A jakby kogoś obchodziło co robi w piwnicy taki dzban XD

#przegryw #heheszki #bekazpodludzi
RyszardFeynman - Największy dzban 2020 roku łukasz bok.

- przegryw bez matury, nazyw...

źródło: comment_1587017194fi9qmcd0kcunJ8PhJTJB2s.jpg

Pobierz
  • 34
@RyszardFeynman: jaka tematyka by nie byla, zawsze jest ten poczatkowy etap, kiedy wydaje nam się że już coś wiemy i jesteśmy prawie ekspertami w danej dziedzinie. Z wiekiem nabiera się dystansu i przesmiewa wlasne "poczatkowe stadia".
Lepiej zaczac zle niż wcale. Z tego miejsca chciałbym przeprosic pana posła piechocinskiego za moje niewybredne wpisy odnosnie jego pogladow 15 lat temu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@RyszardFeynman: nazywanie Łukasza dzbanem jest bardzo nie ma miejscu. To że nie ma matury i niczym nie świadczy. W znaczącym stopniu przyczynił się do propagowania informacji dot wirusa w social mediach, jak jeszcze reszta mediów miała to głęboko. Bardzo pozytywna postać która dostarcza merytorycznych statystyk każdego dnia i wyłapuje błędy wrzucane przez polskie urzędy.
@kolejnekontonawypok: A co on osiagnal czego ty nie mozesz? Nie mam social mediow, nie wiem kim jest, bo tego nie potrzebuje. Dlaczego? Bo znam wlasna wartość. Z niej wynika brak zazdrości. Skoro już wiemy co potrzebujesz zwalczyć, to pozostaje znalezienie sposobu na zwalczenie. A ono jest proste. Trudniejsze jest przyznanie się do slabosci i próba ich wyeliminowania we wlasnej glowie.