Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania #anonimowemirkowyznania

Jak pewnie część z Was już zauważyła dzisiaj około 17 zaczęły na nowo pojawiać się wyznania. Po ostatnim wpisie dostałem bardzo dużo pozytywnych wiadomości - dlatego zdecydowałem się zmobilizować i przepisać AMW na nowe API. Decyzję podjąłem rano następnego dnia po tym, w którym dodałem wpis informujący o zakończeniu AMW, ale wstrzymywałem się z podzieleniem tą informacją ponieważ liczyłem że taka ilość niezadowolonych osób zmobilizuje wykop.pl do pracy nad API, dokumentacją aby mi i innym ułatwiać pracę nad przyszłymi projektami. Poniżej wrzucam screena mojego pytania i odpowiedzi jaką dostałem. Pozostawiam do własnej interpretacji (ale będzie jak z tagami #pdk).
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/48654867/szanowni-panstwo-z-tej-strony-sokytsinolop-a-to-sm/#comment-172332921

Dziękuję wszystkim za miłe słowa o projekcie, naprawdę zmotywowaliście mnie do pracy. Kilka osób miało zarzuty, więc jeszcze raz przypominam - zgadzam się, że nie jest idealnie, ale chętnie rozpatrzę nowe pomysły i sugestie.

W ciągu tych 4 dni, skończyłem swój (na tyle, żeby wystarczył na skromne potrzeby AMW) wrapper API v2
Zaimplementowałem go w anonimowychmirkowyznaniach i odświeżyłem trochę kod. Pragnę w tym miejscu przypomnieć, że kod od samego początku jest otwarty i wszystkich programistów chętnych zachęcam do wspólnego rozwijania zarówno AMW i wrappera.

Kilka osób namawiało mnie na zorganizowanie zbiórki na AMW i w nieokreślonej przyszłości pojawi się możliwość wsparcia projektu. Jeszcze muszę się zastanowić w jaki sposób najlepiej byłoby to zorganizować.

Pozdrawiam @sokytsinolop
sokytsinolop - #anonimowemirkowyznania #anonimowemirkowyznania

Jak pewnie część z ...

źródło: comment_1586976317XwBXhe9zuoVkp0EZPeQSe6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sokytsinolop: właśnie zauważyłam że AMW znowu hula! Brawo Ty!! Wesprę na pewno i nie tylko ja! daj tylko znać w jaki sposób. Świetną robotę robisz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko błagam modów, żeby kasowali od razu zarzutki tego pożal się bosze korpo żołnierza. Jego wpisy co dwa tygodnie się pojawiają praktycznie w niezmienionej formie.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop tylko czemu mody puszczaja gowno-baity? Zamysl mega fajny ale to co czasami tam trafia to wielka zenada. Oczywiscie wykopki na byle gowno dadza sie nabrac ale przez to jak ktos serio ma jakis problem to nie wiadomo czy to prawda
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Wydaje mi się, że problem w tym że jest wielu moderatorów i każdy trafia na inne treści.
@KrystJan: podaj linki proszę, ciężko się odwołać do tak ogólnego zarzutu. Jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że nie da się jasno stwierdzić co jest baitem, a co nie
  • Odpowiedz