Wpis z mikrobloga

@Terkownik666: Mnie bardziej zastanawia się jak on się migał od propozycji pracy z UP. Teraz jest kryzys, ale chwilę wcześniej mieliśmy niezłe prosperity, zwłaszcza w branży budowlanej. Na pewno musiał dostawać zgłaszając się podpisać listę w UP propozycję pracy. A jeżeli nie przyjmiesz to chyba wykreślają z listy bezrobotnych i traci się ubezpieczenie?
  • Odpowiedz
@Terkownik666: 1000 razy temat wałkowany. Podpisujesz oświadczenie że nie masz dochodów i tyle, choć jest to niezgodne z prawdą w przypadku menela, czyli poświadcza nieprawdę.
Zgodnie z ustawą:
Kiedy otrzymasz status osoby bezrobotnej?
nie uzyskujesz miesięcznie przychodu w wysokości przekraczającej połowę minimalnego wynagrodzenia za pracę, z wyłączeniem przychodów uzyskanych z tytułu odsetek lub innych przychodów od środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych
Dziwne że menela nie wyrejestrowali w końcu z urzędu
  • Odpowiedz
@staratorbara: ktoś musi go #!$%@?ć porządnie i sie podpisać prawdziwymi danymi. Kiedyś chwile pracowałem w US-ie. I uwierz mi że zanim cokolwiek zrobi sięz donosem to 10 razy sprawdzi się czy zgłaszający istnieje ( w nadziei że nie istnieje i olewka). A sam dział kontroli z reguły jest mniejszy niż kadry xd a kontrole robi się głównie na firmy i vat. Osoba fizyczna to mała atrakcja nie idzie w statystyki. Także
  • Odpowiedz