Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W wieku 18 lat mi i mojej partnerce pękła prezerwatywa. 7 lat temu były dostępne bez recepty, pojechaliśmy do tabletki kupiliśmy i załatwiliśmy sprawę. Była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy w życiu, wciąż jesteśmy razem żyjemy i mamy się dobrze i każdego dnia dziękuje sobie że nie ma obok nas dziecka które musiałoby się męczyć z niedojrzałymi rodzicami kompletnie nieprzygotowanymi finansowo na dziecko.


#aborcja #wpadka #chwalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu/ ) Zaakceptował: Precypitat
  • 67
  • Odpowiedz
@marylarodowicz: te dzieci i dorośli powstawali od 1993 r. - zarówno za rządów konserwatystów, lewicy i liberałów. Nie dajmy sobie wmówić, że PiS to zamordyści a reszta jest cacy, bo klasa polityczna od lewa do prawa trzyma ludzi krótko, w komitywie z klerem i wielkim biznesem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz musisz zaznaczyć na womenoneb że chcesz taką tabletkę, w ciągu godziny wysyłają ci e-recepte, która według prawa UE musi zostać zrealizowana przez farmaceutę na terenie całej UE! No i kupujesz jak wcześniej, tylko ten krok niestety musisz przebyć. Dziękuję panie feministki xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Calkiem niedawno pomagałem załatwić niepełnoletniej koleżance tabletkę dzień po. Jest w związku, ma chłopaka, ktory tez ma 17 lat i zwyczajnie pękła im prezerwatywa. Konserwatywni rodzice nie poszliby z nią do lekarza, a siedemnastolatce nikt nie wypisze recepty. Ostatecznie poprosiłem byłą, żeby poszła po receptę za nią. Tutaj pojawil sie kolejny problem, bo kazdy z odwiedzonych ginekologów w malym mieście powolywal sie na klauzulę sumienia. Na szczęście po 3
  • Odpowiedz
@wespazjan: idziesz do NPL / albo do Rodzinnego. nie musisz isc do ginekologa.
tutaj PROTIP!
Można iść do weterynarza, też ma uprawienia do wypisania oraz mniej się płaci za wizytę.

Farmaceuta też może wypisywać receptę ale tylko w stanie zagrożenia życia, także to by nie przeszło.

Ostateczność to skończyć studia medyczne i pisać sobie na siebie xD
  • Odpowiedz
@pandemiczna_mirabelka: chyba tak było, ze znajomymi miałem taką akcję 6 lat temu - para uprawiała sex po pijaku w Bieszczadach xD w sobotę xD. Wyobraźcie sobie jak ciężko było znaleźć ginekologa w Bieszczadach w niedzielę xD.

P.S.to kiedy te tabletki były w sumie bez recepty?
  • Odpowiedz