Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak miałem z 15 lat robiliśmy z kumplami patoprojekt. Robiony z nudów i ciekawości. Chcieliśmy sprawdzić jak ludzie zaczną nas postrzegać. Czy będzie tak że nikt nam nie będzie wchodził w drogę, że będą się nas ogólnie bali (jak myśli każdy patus), czy wrecz przeciwnie, że będą z nas mieli bekę, a unikanie kontaktu to nie akt strachu przed patologią, tylko strach o własne zdrowie - żeby się niczym nie zarazić xD
Zaznaczam że mieliśmy - naście lat.
Wtedy to na jednym portalu społecznościowym napisałem "baby do garów, jak nie to kosa w plecy" xDDD
I słuchajcie jaka inba:
Moja obecna żona #!$%@?ła całą moją historie na fb od początku istnienia. Znalazła ten wpis (którego termin ważności minął 15lat temu XDD) i zrobiła taką awanturę, że od ponad dwóch miesięcy mieszkam z rodzicami, a z dziećmi mam zakaz kontaktu bo koronawirus XDD Dowiedziałem się że jestem taki jak wszyscy faceci OHUI.JPG.
Tak to po 15 latach wyniki pracę nad patusprojekt zostały zakończone z wynikiem - rozwód+.
Dajcie chwilę żeby to rozchodzić...
#zalesie #rozwod #rozowepaski #nauka #patologiazewsi
  • 7
Mogłem jej powiedzieć żeby poszła do mojego starego na skargę, bo jako mój ówczesny opiekun prawny w pełni odpowiada za moje zachowanie w tamtym okresie. Ale by się wkruwila xDD
@andrzela ta a potem "seks może i dobry, ale jednak mi #!$%@?łeś lepe i targales włosy. To że krzyczałam - mocniej mocniej, w zasadzie nic nie zmienia."
CYK PYK NIEBIESKA KARTA ALERT