Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem Divinity Original Sin 2. Jeszcze nie zdarzyło mi się rozczarować grą od Larian studio, ale też nigdy nie grałam w ich gry na PS4.
Jak ocenianie grę i sterowanie na PS4? Graliście może coop na split screenie? Jest potencjał na dłuższe pogranie w dwie osoby? Graliśmy z niebieskim w diablo 3, ale niestety po kilku godzinach byliśmy znudzeni (no ale wiadomo #diablo2najlepsze, może to przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4
Pobierz Norkanerka - Zastanawiam się nad zakupem Divinity Original Sin 2. Jeszcze nie zdarzył...
źródło: comment_1586950628d2ouFWX9hze6DIDDdDjmcV.jpg
  • 13
@Norkanerka: @Trique: @Ever_Ns: Dwa tygodnie temu ukończyłem Divinity Original Sin II w mp z 2 kumplami, więc jak coś pytajcie. Grę co prawda skończyliśmy na PC ale mam również na półce wersję na PS4. Gra jest turowa więc sterowanie nie jest mocno uciążliwe a powiedziałbym nawet że dobrze zrobione. Sama gra wciąga. BARDZO.

Graliśmy co piątek przez dwa tygodnie po około 4-5h. Potem graliśmy od 23 do około 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Norkanerka: Sterowanie na PS4 jest fajnie zrobione, zbieranie i wyszukiwanie itemów i interakcji jest w porządku. Na dwie osoby gra się całkiem przyjemnie, nie trzeba ciągle biegać obok siebie. Zdarzyło mi się kilka razy że w coop gra się zawiesiła, w single ani razu.
@klik34:, @case25: Dialogi są mówione czy są tylko napisy? Czy można się od niej odbić w kwestii poziomu trudności? Chce rozpocząć grę splitscreen z dziewczyną. Diablo bardzo nam się spodobało ale denerwujące było ograniczenie na jeden ekran plus pauzowanie gry za każdym razem jak się wchodzi w ekwipunek. Jak daleko mogą się od siebie oddalić postacie? Oddawanie questow może robić jedna postać czy musimy się obydwoje zgłosić? Czy na tv
@ved-: Polskie masz wyłącznie napisy. Reszta jest normalnie mówiona. Polecam zagrac na normalu, na początku może być trochę ciezko ale jak zrozumiecie już system walki i jak działają umiejętności to samo dobro. Nie zapomnijcie wybrać talentu Lone Wolf/Samotny Wilk jak nie chcecie brać przydupasow npc. Da wam to spore bonusy jak drużyna będzie nie większa niż dwie postaci.

Na PC postaci mogą być w dwoch dowolnych miejscach na raz. Na ps4
@ved-: A no i co ważne. Każdego NPC można tu zabić. Miałem taka niespodziankę gdzie chciałem oddać questa ale drugi gracz miał personalną vendette i gdy dotarłem na miejsce npc był martwy ;) (każda postać ma oprócz fabuły głównej swój prywatny wątek)

Oczywiście ty byś to widział na splicie ale sam fakt ze takie rzeczy są możliwe powoduje u mnie banana na twarzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ved-: Napisy pl, dialogi eng. Na 50 cali grało się już w porządku, wszystko widać. Questy może oddawać jedna osoba, a chodzić możecie po całej mapie kto gdzie chce, po prostu npc rozmawia z jednym graczem a drugi może podejść i posluchac. Świetne jest to że jak coś jednemu graczowi nie wyjdzie w rozmowie to drugi może to poprowadzic inaczej, bo np ma inne talenty, albo pochodzenie. Też polecam zacząć na
@klik34: @case25: Dzięki wielkie za tak obszerna odpowiedź z waszej strony. Czyli wychodzi na to, że dzisiaj rozpocznę przygodę z tym tytułem :). Ostatnie pytanko, czy można śmiało grać bez przejścia pierwszej części? Albo przejść najpierw dwójkę i jak się spodoba przejść jedynkę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ved-: ja jedynkę przeszedłem w 20% mniej więcej na pc. Jedyne powiązanie jakie zauważyłem to pewien król, ale myślę że całkiem oddzielna fabuła duzo lat pozniej i z innej strony