Wpis z mikrobloga

Moderacja usuwa zdjęcie książeczki partyjnej PZPR szefa TVN, Miszczaka, który po stanie wojennym, w 1984 roku, gdy wszyscy normalni ludzie, nasi rodzice też byli w Solidarności to on zapisał się do komunistycznej rosyjskiej partii.

Pytam się dlaczego ? Prawda taka bolesna ? Że Olejnik jest córką SBków też wszyscy wiedzą od lat !

Włącznie samodzielne, krytyczne myślenie ludzie, bo każda hiena was zeżre na śniadanie jeśli nadal będziecie jak te pajace na sznurkach, manipulowani.
Pora zaakceptować fakty bo wymazywanie ich gumką nie sprawi że one znikną. To tylko was ośmiesza. Waszą ignorancję, infantylizm, fanatyzm i NIEWIEDZĘ.

#tvpis #ciekawostki #historia #gruparatowaniapoziomu #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa
arinkao - Moderacja usuwa zdjęcie książeczki partyjnej PZPR szefa TVN, Miszczaka, któ...

źródło: comment_1586895444eHhwYm4p5eA0DheZayWd0q.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: ja nie wiem co robi moderacja bo całkowicie mnie to nie obchodzi. Dla mnie to portal ze śmiesznymi obrazkami a jak chcą sobie usuwać to niech sobie usuwają, to jest prywatny portal. Nie trzeba mieć tu konta.
  • Odpowiedz
@Klaczek1234: tak powinien, myśleć i wiele zmieniać.
Jeśli np. ja dzisiaj będę przebrzydłą pipą która niszczy wykop bo jest kopnięta i jej za to płacą, to nie mam prawa za 10 lat być adminem wykopa.
Dotarło ?
  • Odpowiedz
Nie mógł. Tak samo ja nie rozumiem dlaczego Hołownia chodził po tych cmentarzach bez maseczki.

Moje pytanie brzmi dlaczego takie rzeczy są usuwane przez moderacje. Niewygodna prawda ? MANIPULACJA. Moderacja nie powinna manipulować w polityce na takim serwisie.


@arinkao: Problem tkwi nie w tym, że Kaczyński chodził po cmentarzu bez maseczki. Wpierw zorganizowali obchody Smoleńskiej katastrofy na kilkanaście osób, w tym tych najważniejszych w kraju - bez zachowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: nie popieram zachowania Kaczyńskiego i tych ludzi.
PS. ku#wa z wszystkiego tu trzeba sie tłumaczyć jak dzieciom dla których świat jest czarno-biały.
  • Odpowiedz
W normalnym kraju powinni być dawno temu zdegradowani, a nie robić kariery jak hitlerowcy do dzisiaj u szwabów.


@arinkao: Ale zdajesz sobie sprawę, że wielu z tych ludzi, to byli zwykli szeregowi urzędnicy bez których wiele działów państwa by nie funkcjonowało? Po tych ponad 40 latach komunizmu nie dało się zwyczajnie oderwać, bo kraj by nie był w stanie funkcjonować. Owszem były błędy i nie skazano wszystkich, których się powinno w
  • Odpowiedz
@dengue: Ej, no sorry, jesli zostanę zdegradowana za szczerość to nie uronię nawet jednej łzy.
Zbanowanie za poglądy polityczne, których zresztą nikt tu nie zna bo nie jestem konserwatywna, jest absurdem i gównem jakich mało w naszej smutnej rzeczywistości.
Ale u lewaków prawdopodobne, przecie oni walczą o demokracje.. buhaha.
  • Odpowiedz
@arinkao: dziadek Cenckiewicza komuch, pradziadek Kaczyńskiego oficer carskiej armii-czyli ruska onuca. piotrowicze łopińskie- komuchy. tej od resortowych dzieci gardas starzy też jacyś resortowi. Kryże komuch, Jaśiński też. Karski Karol w młodzieżówce...
  • Odpowiedz
Zbanowanie za poglądy polityczne


@arinkao: to tutaj normalka :) juz kilka razy dostalem bana za wyrazanie niewygodnej dla modow opinii lub niewygodne pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz