Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Im nic nie można zrobić.
Absolutnie nic, mogą sobie mówić co chcą i kompletnie #!$%@? nic nie można z tym zrobić.

Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym. I nic nie mogę z tym zrobić.

#tvpis
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cukrowyburakatakuje: Nie napisałem że Ty napisałeś coś takiego, pytam przecież czy tak jest bo piszesz o jakichś podwalinach chrześcijańskich i wartościach które za nimi idą, no to pytam czy w innych krajach gdzie tego chrześcijaństwa zabrakło i tych podwalin nie ma po ulicach chodzą sami źli ludzie?

Dobra widzę, że rozmawiam z jakimś idiotą


XDDD

zdanie na której poparłeś swoją tezę
  • Odpowiedz
państwie autorytarnym


@parooow: Bo ku*wa jesteś, mamy pandemię jeśli nie zauważyłeś, każdy normalny kraj staje się krajem autorytarnym w takich okolicznościach. Rolą obywateli jest przywrócenie starego ustroju jeśli rząd nie chce tego zrobić sam, ale na to czas jest dopiero po pandemii. Póki ona nie ustąpi, to społeczeństwo trzeba trzymać krótko za ryj, bo inaczej się samo pozabija.
  • Odpowiedz
@Zyvold: Otóż to, ponieważ jakby nie patrzeć to chrześcijaństwo stworzyło podwaliny naszej cywilizacji europejskiej. Zobacz sobie na przykład jak wygląda kultura muzułmanów.


@cukrowyburakatakuje: Cywilizacja europejska to Grecja, Rzym, chrześcijaństwo, renesans, Luter, oświecenie i absolutyzmy, rewolucja francuska i ruchy rewolucyjne XIX wieku, narodzenie nacjonalizmów w XIX wieku, Wielka Wojna, II wojna światowa, komunizm i Unia Europejska.
Muzułmanie nie mieli w swojej historii zdecydowanej większości z tych wydarzeń. Dlaczego więc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@parooow: bo twoja opcja polityczna nie jest na tyle popularna? XDDD


@Harmonia: owszem tak, a potem jeszcze jakiś spierdox na wykop.pl napisze ci "TAK SOBIE WYBRALIŚCIE TO TAK MACIE" i dostanie 500 plusów od innych spierdoksów xD
  • Odpowiedz
@parooow: ej ale wam juz odpie#@ala xD co Ci sie dzieje? Masz zakazy takie jak w wielu krajach europy, powiedz mi co Cie boli poza wyborami? Bo cos czuje ze jestes kolejnym lemingiem ktory nie ma pojecia co pisze, ale ze jest to na czasie to i tak to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 32
@Mrbimbek No nie wiem, zamach na wszelkie instytucje, zawłaszczanie sobie wszystkiego, robienie z telewizji publicznej tępej propagandówki, szczucie na wszystkich którzy myślą inaczej niż partia? Mało to?
  • Odpowiedz
@czlapka: jakies przyklady konkretne, co to sa te wszelkie instytucje? Wszystko sobie zawlaszczyli? Kurła mojego psa tez? W mediach obustronnie sie szczuja, aktualnie wszyscy inni napiepszaja na rzad w czasie gdy ten ma raczej wiele na glowie, wtedy latwiej szczuc :D co do tvp to tak, zawsze byla telewizja rzadowa, powinno sie to skonczyc, ale nie jestem za zamknieciem tej stacji bo niestety inne prywatne sa bardzo nieobiektywne. Ladne ogolniki
  • Odpowiedz