Wpis z mikrobloga

dziś #!$%@?łem na kolacje pierś z kury w zajebisty sposób z tego bloga

proste jak drut przygotowanie:

bierzesz cycka, wycinasz w nim dziurę od boku - taką kieszeń.. i wkładasz tam coś ciekawego :D

ja dałem tak jak gość poleca - ser( ja akurat mozzarella - lipa bo się wylał po naczyniu) pomidor, papryczka chili... i sypiesz przyprawami..

w kaftan albo naczynie i do piekarnika na 20-30 min jak tam kto lubi... ja dałem jeszcze masła..

z ryżem jakieś warzywko i szama konkret :)

#silownia
  • 6
  • Odpowiedz
@Sarza01: a ja dałem mutant massa o smaku ciasteczkowym do shakera, pomieszałem i zacząłem pić a gorzkie łzy spłynęły po mojej klacie ;_;
  • Odpowiedz
@Sarza01: ja sobie robie takie wynalazki czasem, tylko ja w formie roladki. Ostatnio jak dałem mozarelle to o mało się nie udławiłem nią tak mi się ciągnęła. Ale patent jest dobry bo szybko i smacznie (Można też na patelni to zrobić pod przykryciem :)
  • Odpowiedz
@kamdz: nie #!$%@?, to tylko chwila roboty, jak sam się nauczysz dobrze gotować to już zawsze będziesz smacznie jadł ;)

@Lanza: ostatnio czytałem, że lepiej gotować bo niższa temp oddziałowuje na mięso..

@ktoszpolnocy: to z pieczeniem wychodzi 30-40 min max..
  • Odpowiedz
@Sarza01: na razie jestem na kurczaku z przyprawami lub ewentualnie sosie ze słoiczka ale się uczę, na weekend zamierzam coś zrobić samodzielnie :>
  • Odpowiedz