Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zakupyzchin #chiny #chinskiecuda Mirki zamówiłem 23.03 maseczki na Ali. Wysyłka miała być z Polski a okazało się że z Chin. I tak stoi wszystko w miejscu. Sprzedawca prosi żebym czekał i że wysłał i to po stronie poczty jest wina. To mój pierwszy zakup i nie wiem czy otwierać spór i jak to zrobić w ogóle. Link do tej aliaukcji dodał ktoś tu na wykopie, na wydawała się w porządku. Duży sklep.
berecik - #aliexpress #zakupyzchin #chiny #chinskiecuda Mirki zamówiłem 23.03 maseczk...

źródło: comment_1586881650SKyd26tnYicYtA77aJFWx6.jpg

Pobierz
  • 17
@AliPaczka
@jedrekk Czy żeby dostać refund muszę mieć przepisaną kartę do konta AliExpress? Płaciłem przez PayU. Koleś się upiera, że paczka dojdzie, ja chcę odzyskać pieniądze i po otwartym sporze... tj. po tych 4 dniach do kiedy sprzedawca ma się ustosunkować to rozumiem mam czekać?
@berecik: ja dostałem zwrot na kartę, którą płaciłem. Nie wiem jak jest w przypadku payu.

Co do samego sporu, odrzuć jego ofertę, po 5 dniach obsługa aliexpress wejdzie do akcji i odda pieniądze.
@AliPaczka Miałem otwarty spór. Paczka przyszła wczoraj 20.04 po prawie miesiącu, a miała po 8 dniach. Tylko dzisiaj patrzę, że po zakończonym sporze wkroczyło Ali Express i dostalem full refund. Mam towar i kasę. Co mam z tym robić? Nie chciałem towaru za darmo, bo rozumiem że ktoś na tym stracił. Vatu nie płaciłem. Paczka szła przez Holandię do Słubic i później Inpostem przyszła do mnie z jakiegoś polskiego magazynu. Czyli faktycznie