Wpis z mikrobloga

Próbuje założyć światłowód w domu jednorodzinnym od początku marca. Raz przyjechał gość i powiedział że coś jest nie tak (brakuje miejsca w szafie z tego co zrozumiałem) i musi coś domówić. Było to 1,5 miesiąca temu. Na infolinii zdążyłem się już umówić z ekipą do montowania 2 razy. Nie przyjechali. Teraz na infolinii, babeczka mówi że coś jest "zaparkowane" do piątku i żeby czekać na telefon ale równie dobrze mogą znowu "zaparkować" w przyszłym tygodniu. Nadmienię że coś już raz było "zaparkowane", potem na infolinia mówili że było zrobione i umówili się na montaż, po czym nie przyjechali. Co to znaczy tak naprawdę zaparkowane? Czy ktoś wie lub był w podobnej sytuacji i może powiedzieć ile mniej więcej mogę się spodziewać czekania na montaż? To już trwa 1,5 miesiąca i mam wrażenie, że ludzie na infolinii nie ogarniają za bardzo co się dzieje.
#orange #swiatlowody #swiatlowod #montaz
  • 5
@1608: jestem w podobnej sytuacji, zamówiłem internet stacjonarny z montażem. Technik przejechał obok domu nie zatrzymał się nawet, zadzwonił że nie ma puszki i trzeba zamontować, ale on wątpi że ktoś będzie chciał to teraz zrobić. I czekam na "przełożoną" wizytę już 2 tygodnie. Zero informacji co do terminu. Śmiech na sali...
@atitatimati: Jak trafisz na debila a jest to 90 do 10 że tak to nic nie załatwisz. Po prostu jak nie mają wszystkiego podane jak na tacy to nawet się za to nie biorą. Jak zostaną zmotywowani to znajdą kabel nawet pod styropianem w domu :)