Wpis z mikrobloga

Nadal nie rozumiem czemu nadal nie mamy stanu klęski żywiołowej... Powtarzam! Powinniśmy wprowadzić stan KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ. W Polsce mamy KLĘSKĘ ŻYWIOŁOWĄ!!!

Ten rząd sobie zupełnie nie radzi, ograniczenia są bez sensu!!! Chcemy chodzić po lesie!

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu #koronawirus

Nie wiem kto tam jeszcze wspomoże moją petycję, silni #razem2019 XD
husspol - Nadal nie rozumiem czemu nadal nie mamy stanu klęski żywiołowej... Powtarza...

źródło: comment_1586857749dYjjY7jIPadDKK73EdlP5b.jpg

Pobierz
  • 36
@husspol: to że nie boli cie ograniczanie twojej wolności w sposób ujmujący twojej godności, czyli mając zapewnione konstytucyjne prawa jakie przysługują ci jako polakowi czlowiekowi rozumnemu mieszkancowi tej wspanialej krainy i komus kto utrzymuje rzesze ludzi po to by cie chronili od niespodziewanej #!$%@? czytaj wojny, pandemii, suszy, czegokolwiek; godzisz sie na to by ci sami ludzie kompletnie wysrali sie na te twoje prawa i nie mówiąc co jest pięć zaczeli
@nick-uzytkownika: Nikt nie ogranicza mojej wolności, a już szczególnie w "sposób ujmujący mojej godności". Siedzę większość czasu w domu, bo to pomaga.

W czym miałoby mi pomóc wprowadzenie któregokolwiek ze stanów wyjątkowych?
@husspol: A rozumiesz że według konstytucji nie mogą ci zakazać wolnego przemieszczania się jeżeli nie ma wprowadzonego jednego ze stanów wyjątkowych - także wyszczególnionych w konstytucji?

Równie dobrze jutro ustawą mogą zabrać 50% oszczędności z kont inwestycyjnych albo dekretem ministra upaństwowić prywatne zakłady skoro tak przestrzegana jest konstytucja.
@husspol: nie wcale XD wcale policja nie lepi mandatów, wcale sanepid nie #!$%@? kar administracyjnych za cos co sie kiedys robilo normalnie na porządku dziennym. Przestań robić #!$%@?ę z logiki.
Wprowadzenie któregokolwiek ze stanów wyjątkowych pomogłoby ludziom czuć że w zgodzie z prawem wsółpracują z państwem w celu zlikwidowania zagrożenia wirusem.
@Greg36: Racja, moja wina - założyłem pochopnie, więc przepraszam.

Wprowadzenie któregokolwiek ze stanów wyjątkowych pomogłoby ludziom czuć że w zgodzie z prawem wsółpracują z państwem w celu zlikwidowania zagrożenia wirusem.


@nick-uzytkownika: Ja czuję już teraz :)

A wiesz jakie jeszcze konsekwencje ma wprowadzenie jednego z tych stanów? Odszkodowania dla wszystkich od Skarbu Państwa. I bardzo się cieszę, że rząd robi wszystko co może, żeby do tego nie doprowadzić.
@husspol: No fajnie że siedzisz w domu i minimalizujesz ryzyko chwali sie, ale #!$%@?ąc od twojej dobrej woli i zdrowego rozsądku, aparat państwowy łamie prawo które sam ustanowił na przestrzeni lat.
Argument o odszkodowaniach dla wszystkich od Skarbu Państwa. Heh. W skrócie powiem ci o co chodzi bo widzę że nie wiesz. Chodzi o to, że daje to możliwość ubiegania się w sądzie o odszkodowanie za przestój, za to że państwo
Powinniśmy wprowadzić stan KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ.


@husspol: mamy stan klęski żywiołowej. Tylko wprowadzony tylnymi drzwiami, z naruszeniem prawa, żeby uniknąć ograniczeń niewygodnych dla władzy (wybory). Obecne zapisy rozporządzenia o epidemii są niemal kalką ustawy o stanie klęski. Ma to już nawet swoją nazwę - hybrydowy stan nadzwyczajny.

Więc w sumie musisz się zdecydować - czy ten wykres jest argumentem za funkcjonowaniem państwa w stanie zwyczajnym, wtedy ograniczenia są bez sensu, czy może
W tym nie ma nic złego, to normalne i sprawiedliwe żądać by oddali ci za przesiedziany na dupie czas.


@nick-uzytkownika: Czytasz to co piszesz?

Mi nikt za siedzenie na dupie nie płaci, mamy pandemię, idzie kryzys, a ludzie chcą płacenia za nierobienie. Dokąd to zmierza?
@husspol: nie rób #!$%@? z logiki powtarzam ci jeszcze raz
załóżmy że chodzisz do pracy robisz swoje, przychodzi ciezki czas, odgórnie przychodzi ci nakaz siedzieć w chacie bo jak nie to sie pogorszy, nie zarabiasz pieniędzy wtedy. A za co masz żyć? Z jakiej paki masz ponosic straty? Po to to jest zebys mogl w niezawislym sadzie powalczyc o rekompensate.
mamy stan klęski żywiołowej. Tylko wprowadzony tylnymi drzwiami,


@frrans: Nie. Mamy ograniczenia wprowadzone po to, aby do takiego stanu nie doprowadzić, w taki sposób, aby zminimalizować straty.

ograniczeń niewygodnych dla władzy (wybory).


Następny, który pisze i nie czyta. Eh. Wybory są niewygodne dla władzy? Mógłbyś mi przybliżyć czemuż to tak sądzisz?

czy ten wykres jest argumentem za funkcjonowaniem państwa w stanie zwyczajnym, wtedy ograniczenia są bez sensu, czy może jednak ograniczenia
nie rób #!$%@? z logiki powtarzam ci jeszcze raz

załóżmy że chodzisz do pracy robisz swoje, przychodzi ciezki czas, odgórnie przychodzi ci nakaz siedzieć w chacie


@nick-uzytkownika: Ominęło mnie coś? Jest zakaz chodzenia do pracy wprowadzony przez rząd?