Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi Mirki, czy mi się tylko wydaje, czy #tvpis zarzuciła wczoraj, że Kaczyński wcale nie brał na cmentarzu w obchodach państwowych, tylko był tam prywatnie?
Bo wg tego co pokazali są 2 możliwości:
1. Kaczyński jest takim mężem stanu, że zawsze opłaca państwowe uroczystości i pokrywa wszelkie koszty z swojej kieszeni.
2. Kaczyński był tam prywatnie, dlatego sam płacił i przy okazji wziął sobie kilku innych PISowców, żeby popykać fotki i zrobić sobie dobry PR na grobach

No i oprócz tego materiał TVP zarzuca im też skrajny nieprofesjonalizm i przygotowania na hura na ostatnią chwilę. Bo kto to widział, żeby z takiej ważnej okazji (nie ważne czy impreza państwowa, czy prywatna), wieńce zamawiać rano przed samą imprezą. Wyobrażacie sobie takiego Kaczyńskiego który wpada do kwiaciarni rano 10 kwietnia i mówi: "Wie pani, potrzeba mi 4 takie w------e wieńce, ale szybciutko, szybciutko, bo zaraz jadę na cmentarz..."?

No przyznam się, że nie spodziewałbym się takiego pocisku po prezesie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu
wodzik - Powiedzcie mi Mirki, czy mi się tylko wydaje, czy #tvpis zarzuciła wczoraj, ...

źródło: comment_1586849808pZIxgb2z2XTCBPNafBCgp8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach