Wpis z mikrobloga

Kupiłem na początku roku xboxa i chciałbym się Was o coś spytać:
jak nie być #!$%@? w Fifę?
Rozegrałem do tej pory kilkadziesiąt meczów, może ponad sto. Gry offline na professionalu nie sprawiają mi większych trudności, ale jak gram w Division Rivals to regularnie dostaję baty po 0-5. Goście odwalają jakieś tricki, moje podania nie dochodzą, nie mogę się przy piłce utrzymać, inny świat. Nie mówiąc o tym, że mój skład jest póki co na 80/100 a inni mają minimum 85 i więcej. Dodatkowo jakichś zajebistych piłkarzy typu Pele, Ronaldo etc.
Oprócz powyższego pytania chciałbym jeszcze kilka zadać:
Który tryb najbardziej się opłaca do zbierania paczek?
Skąd wziąć te wszystkie rzadkie karty typu wspomniany Pele albo chociaż Del Piero?
Czemu we wszystkich złotych paczkach najlepsi, których dostaję mają maks 80?
Warto kupować piłkarzy czy lepiej zdobywać paczki i liczyć, ze coś ciekawego będzie?
Jakieś rady dla nowicjusza?
#fifa19 #fut #xboxone #gry
  • 11
@PanLenart ciężko jest zacząć. Ja podobnie jak ty kupiłem PS4 w lutym i w połowie marca zacząłem grać w futa. Na początku miałem takie same odczucia jak ty. W div rivals gram w 6 lidze a zaczynałem od 8. Dostawałem baty tak jak ty. Najtrudniejsze to ogarnięcie obrony, musisz się starać wyczuć przeciwnika i przewidzieć co zrobi. Nie atakować od razu przeciwnika z piłką tylko czekać na odpowiedni moment. No i pierwsze
@PanLenart: ja mam tak samo. Tyle, że w futa gram od tygodnia, ale to co się dzieje w rivals u mnie to jakaś totalna porażka. Nie wiem czy to kwestia moich słabych piłkarzy, czy faktycznie ja jestem taki słaby, ale doszło do tego, że nawet podania przestały mi wychodzić. Tak czy inaczej gram sobie w squad battles, ogarniam sbc i cierpliwie czekam na coś lepszego.
Ps. Jakbyś chciał na luzie coś
@mesulete: znalazłem jakiś tutorial na youtubie, jak koleś radził przejść przez wszystkie sbc zaczynając od podstawy->zaawansowane i live. Mówił, że z paczek spokojnie można wyciągać 500k, także powoli sobie to ogarniam.