Wpis z mikrobloga

#numerologia #astrologia #horoskopy #zjawiskaufo #ufozjawiskowe #bardzoladneufo #wygladufo #sowa #rok #chiny

2013 - Rok Sowy

Ogłaszam za Rozpoczęty!!!!

NIEŚWIADOMI!

Wiecie, że żyjemy w roku Sowy?

Poniżej przedstawiam wam przepowiednie na dzisiejszy rok. (już prawię się kończący :()

Sowa to numerologiczna 13 (s 1 + o 6 + w 5 + a 1 = 13)

Rok Mądrości – sowa jako ptak jest symbolem dużej wiedzy i inteligencji – początek bierze w mitologii greckiej, jako Atena bogini mądrości;

Między innymi Rok Dalekowzroczności (Jakoś wyraźniej widzę światła stop) , Rok Podróżowania(W sumie trochę w tym roku pojeździłem komunikacją miejską), Rok Tolerancji (Może murzyny nas nie będą już dyskryminować :( W sumie w tym roku żaden nie nazwał mnie białasem) Rok Magii (mirko i te sprawy, to jest niczym magia. Dla mnie osobiście jak dostałem plusa od WYKOPU był magicznym dniem, no i jak wpisa mialem na hot hot hot 10 xD

  • 10
@herejon: Tydzień temu wpadli do mnie kosmici i chcieli pożyczyć stówkę. Dobrze im z oczu patrzyło, więc dałem. Mówili, że oddadzą następnego dnia. Nie oddali. Kosmitom się nie ufo!
@herejon:

"Sowa mądra głowa" - słyszy dziecko idące do szkoły.

Darzona ogromnym szacunkiem sowa jest jednym z najgłupszych zwierząt. Wykonuje tylko praktycznie dwie czynności: je i śpi. Natomiast niezwykle inteligentnym ptakiem jest gęś.

;>