Wpis z mikrobloga

#orange #gorzkiezale #gownowpis #internet
Najgorsza Sieć w kraju znowu doprowadza mnie do szału, oto sprawną usługę zapewnioną przez ORANGE polska najgorszą sieć w Polsce, która dzięki super technologi jest w stanie od kilku dni zapewninić utratę pakietu rzędu 50-80%, rozłączenie co kilka minut, oraz sprawić ze twój gówno internet nie nadaje się nawet do sprawdzenia poczty albo oglądania mikro. oczywiście internet jest w 100% sprawny (nie można zgłosić awarii przez www,a w aplikacji mój orange opcja ta pojawia się i znika okresowo, aktualnie jej nie mam) wiec chciał bym tylko odradzić każdemu orange polska chyba ze ktoś lubi płacić za usługę która nie jest zapewniona to polecam.
oto działanie sprawnego internetu Orange polska:
PING
oczywiście na infolinii dowiaduję się ze to moja wina i a jedyne 100zł mogą rozwiązać moje problemy. (dał bym i 200 żeby moc korzystać z internetu za który płacę) Ale mam przekonanie graniczące z pewnością ze problem nie leży po mojej stronię tylko po stronię gówno operatora nr 1 w Polsce Orange
TRACERT

poprzedni ból dupy na orangę:


zawołam też @OrangeEkspert może maja inne rozwiązania niz reset routera.
Pobierz JackobC - #orange #gorzkiezale #gownowpis #internet 
Najgorsza Sieć w kraju znowu do...
źródło: comment_1586776604uRfjFKQ0H3bKSGVPzuoLol.jpg
  • 3
oczywiście na infolinii dowiaduję się ze to moja wina i a jedyne 100zł mogą rozwiązać moje problemy.


@OrangeEkspert: nie, nie zgłosiłem ponieważ "nie ma problemów", mogę podać jedno z z dziesiątek zgłoszeń które zostały zamknięte bez informacji zwrotnej, oraz w magiczny sposób nie figurują w historii zgłoszeń, domyślam się ze po to żeby utrudnić ubieganie się o jakiś zwrot z waszej strony.

Kolejnym problemem jest to ze super modem Funbox 2.0