Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: potwierdzeniem ma byc ta specustawa zwiazana z koronawirusem i Art 12a 2,ale napisze tak:czytam i czytam i juz nic nie rozumiem.

Jedni napisali, ze przedluzaja wszystkim, inni pisza, ze tylko kierowcom zawodowym, a Ciebie jak zatrzyma policja to zatrzymaja prawko O_o.

Jeszcze inni napisali, zeby normalnie zlozyc wniosek o wyrobienie nowego prawka, a badania 'doniesiesz' pozniej. Bosz... czemu tu nic nie moze byc proste?
  • Odpowiedz
@stormkiss: szczerze, dopóki nie będzie ustawy, to nie ma się co emocjonować. Jedni usłyszą A, przekażą B, jeszcze inni Ą. A inni nic nie usłyszą i wypiszą alfabet. A że ustawę #!$%@?ą, to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekam na pierwsze odmowy wypłacenia ubezpieczenia, bo przecież badania się skończyły i prawo jazdy było de facto nieważne, a spec ustawa pewnie tylko zniesie penalizowanie przez policję, bo po
  • Odpowiedz
@Nie_znany: spec ustawa pewnie tylko zniesie penalizowanie przez policję, bo po co więcej
czyli tak jak z PITem z 2019 rok xD. Tez niby przedluzyli, a de facto jedynie sprawili, ze nie trzeba sie kajac przed fiskusem, ze sie tego na czas nie zrobilo :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss: @Nie_znany: no i właśnie to jest to, że nie wiadomo czy ta ustawa wejdzie w życie czy nie i nie wiadomo czy bedzie ten zapis... Więc tak czy tak wolę normalniej przedłużyć bo jak mam później się przepychać z urzędami itp. to lepiej to ogarnąć na czas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_znany: z tego co znalazłam to na stronie pewnej przychodni medycyny pracy piszą, że działają normalnie wiec może coś sie uda.. Przynajmniej taką mam nadzieję..
Do wydziału komunikacji postaram sie zadzwonić w tygodniu i podpytac jak to teraz wygląda
  • Odpowiedz
@Yankumiii: 26 marca byłem na badaniach medycyny pracy w luxmed przy Trakcie Konnym i funkcjonowali. Były obostrzenia w postaci osoby na wejściu mierzącej temperaturę i spisującej informacje na temat tego, czy byłem za granicą, albo miałem kontakt z zarażonym, ale potem już gabinety działały normalnie. Choć oczywiście nieco zmienione procedury jak np. odkażanie sprzętu do badań, czy nawet długopisu. Nawet podpytałem wtedy lekarkę o to, że słyszałem ploty o wstrzymaniu tych
  • Odpowiedz
@Yankumiii: U mnie wydział komunikacji nie obsluguje takich pierdół na ten moment. Z wazniejsza sprawa przez telefon odesłali mnie z kwitkiem. Można tylko zglaszac zgony,urodzenia czyt. najpilniejsze potrzeby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PancakeV: @VGT: @Nie_znany: @stormkiss: pozwolę sobie Was zawołać. Co do samego prawka to przedłużają tylko wszystkie dokumenty zostawia się w punkcie podawczym lub można wysłać pocztą. Z umowieniem się na badania też nie miałam najmniejszego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz